-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з підготовки та просування інформації щодо діяльності міської ради, виконавчих органів, комунальних підприємств, закладів, установ міської ради у соціальних мережах
Тендер Prozorro UA-2022-03-31-001148-b
ДК 021:2015: (CPV): 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з підготовки та просування інформації щодо діяльності міської ради, виконавчих органів, комунальних підприємств, закладів, установ міської ради у соціальних мережах)
Торги відмінено
1 800 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 000.00 UAH
Номер:
2fe8a35b7b6d4059b7e846a08f039ca4
Внутрішній номер закупівлі:
14441249
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-03-31-001148-b
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40871476
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, будинок 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Чечотка Наталія Леонідівна 380679193477 tender_dms@dniprorada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 800 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 000.00 UAH
Період уточнення:
31.03.2022 12:28 - 08.04.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
31.03.2022 12:28 - 18.04.2022 00:00
Аукціон:
18.04.2022 14:15 - 18.04.2022 14:44
Період кваліфікації:
з 18.04.2022 14:44
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунки здійснюються щомісячно, з урахуванням п. 4.3 Договору, шляхом оплати Замовником акту здавання-приймання наданих послуг Виконавця після затвердження Замовником звіту (п. 5.5 Договору) і підписання Сторонами акту здавання-приймання наданих послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях90 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з підготовки та просування інформації щодо діяльності міської ради, виконавчих органів, комунальних підприємств, закладів, установ міської ради у соціальних мережах
Кількість
60 послуга
Період постачання
до 31.07.2022
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, б.75
На карті
Інформація про скасування
Номер:
aeb217367e254b90920ee014fba92ee3
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Про відміну тендеру (процедури відкритих торгів) код ДК 021:2015:79340000-9: Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з підготовки та просування інформації щодо діяльності міської ради, виконавчих органів, комунальних підприємств, закладів, установ міської ради у соціальних мережах) , UA-2022-03-31-001148-b На підставі п. 1 ч. 1 ст. 32 Закону України «Про публічні закупівлі», у зв’язку з відсутністю подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт чи послуг.
Період оскарження:
20.04.2022 14:57 - 01.05.2022 00:00
Дата опублікування:
20.04.2022 14:57
Дата виконання:
20.04.2022 14:57
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ПАЛАФІРОВ ЮРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3154725413
-
Контактна особа:
Роман Кайло +380930888905 sales.digitalart.od@gmail.com
-
Адреса:
51400, Україна, Дніпропетровська область, місто Павлоград, СТЕПОВОГО ФРОНТУ, будинок 46, квартира 69
Початкова пропозиція
1 749 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 199 998.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги
10
Документи
32
Скарги
0
ФОП Баршак Єгор Романович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3540504239
-
Контактна особа:
Баршак Єгор Романович +380958528266 e.barshak@ukr.net
-
Адреса:
49010, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, пр. Гагаріна, 38, к. 2
Початкова пропозиція
1 800 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 199 999.99 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги
10
Документи
20
Скарги
0
ФОП Тарасенко Олена Миколаївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2899914608
-
Контактна особа:
Тарасенко Олена Миколаївна +380939355880 elenatarasenko2505@gmail.com
-
Адреса:
49127, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Агнії Барто, 10, кв. 55
Початкова пропозиція
1 794 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 794 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги
10
Документи
31
Скарги
0