• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Аудіовізуальний комплекс інформаційного забезпечення учбово-тренувального процесу з функцією дистанційного навчання

Торги не відбулися

900 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 500.00 UAH
Номер: 43bd5392e0ce4482a3be1d2b5070acbf
Внутрішній номер закупівлі: 1442319
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-11-27-001758-c   
Замовник: Управління адміністративних будинків Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України
Контактна особа: Геннадій Левадний +380442567151,+380442567093 levadnyi@kmu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 900 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 500.00 UAH
Період уточнення: 27.11.2017 19:20 - 02.12.2017 21:00
Період прийому пропозицій: 27.11.2017 19:20 - 12.12.2017 21:00

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Аудіовізуальний комплекс інформаційного забезпечення учбово-тренувального процесу з функцією дистанційного навчання
Код ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Кількість 1 лот
Період постачання до 28.12.2017
Місце постачання 01001, Україна, Київ, м. Київ, провулок Музейний, 12 На карті