-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А - 92, бензин А - 95, дизельне паливо, газ скраплений
Тендер Prozorro UA-2022-03-18-002765-a
Завершена
1 354 134.00
UAH з ПДВ
Номер:
7441833bcc7240f58c6e3845ed257d47
Внутрішній номер закупівлі:
14387089
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-03-18-002765-a
Замовник:
Регіональний офіс водних ресурсів у Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
05446893
-
Адреса:
29013, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Соборна, 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Янова +380382720720 khmzakupki@ukr.net https://rovrkhm.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
у Регіонального офісу водних ресурсів у Хмельницькій області виникла необхідність закупівлі Бензину А-92, бензину А-95, дизельного палива та газу скрапленого на 2022 рік відповідно до очікуваної вартості закупівлі.
Відповідно до оголошення про проведення відкритих торгів №UA-2022-01-24-014646-b, яке оприлюднене 24.01.2022 року, було розпочато проведення процедури відкритих торгів на закупівлю «код ДК 021:2015 – 09130000-9 «Нафта і дистиляти» (Бензин А-92, бензин А-95, дизельне паливо, газ скраплений)». До участі у процедурі закупівлі було подано менше двох тендерних пропозицій.
Електронною системою закупівель автоматично 09.02.2022 року відмінено торги, на підставі п.1. ч.2 ст. 32 Закону України «Про публічні закупівлі» (подання для участі в них менше двох тендерних пропозицій), що підтверджується звітом про результати проведення процедури закупівлі від 09.02.2022 р.
Відповідно до оголошення про проведення відкритих торгів № UA-2022-02-10-009275-b, яке оприлюднене 10.02.2022 року, замовником було повторно розпочато проведення закупівлі «код ДК 021:2015 – 09130000-9 «Нафта і дистиляти» (Бензин А-92, бензин А-95, дизельне паливо, газ скраплений)». До участі у процедурі закупівлі було подано менше двох тендерних пропозицій.
Електронною системою закупівель автоматично 28.02.2022 року відмінено торги «код ДК 021:2015 – 09130000-9 «Нафта і дистиляти» (Бензин А -92, бензин А -95, дизельне паливо, газ скраплений)» на підставі п.1. ч.2 ст. 32 Закону України «Про публічні закупівлі» (подання для участі в них менше двох тендерних пропозицій), що підтверджується звітом про результати проведення процедури закупівлі від 28.02.2022 р.
Однак, у Замовника торгів надалі існує потреба в закупівлі Бензину А-92, бензину А-95, дизельного палива та газу скрапленого.
Відповідно п.1 ч.2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» (якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації), необхідно затвердити річний план закупівель на 2022 рік та вказати процедурою закупівлі на придбання «код ДК 021:2015 – 09130000-9 «Нафта і дистиляти» (Бензин А-92, бензин А-95, дизельне паливо, газ скраплений)» - «Переговорна процедура закупівлі», відповідно до п.1 ч.2 ст. 40 Закону.
Очікувана вартість:
1 354 134.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А - 92
Кількість
3300 літр
Період постачання
до 31.12.2022
бензин А - 95
Кількість
3000 літр
Період постачання
до 31.12.2022
дизельне паливо
Кількість
18000 літр
Період постачання
до 31.12.2022
газ скраплений
Кількість
20600 літр
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
Оскарження: 18.03.2022 15:11 - 29.03.2022 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
Гура Віктор Миколайович +380682040472
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ МАНДРИКІВСЬКА будинок 47 офіс 503
Оскарження: 18.03.2022 15:11 - 29.03.2022 01:00
Ціна пропозиції
1 354 134.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.03.2022 15:11
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
cfefd1620a1c4a8f92dcddd538276bfd
Ідентифікатор договору:
UA-2022-03-18-002765-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
Гура Віктор Миколайович +380682040472
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ МАНДРИКІВСЬКА будинок 47 офіс 503
Номер договору:
68
Сума договору:
1 268 634.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 057 195.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.03.2022 00:00 - 03.05.2022 00:00
Дата підписання:
30.03.2022 08:00
Статус:
Розірваний