-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 03210000-6 — Зернові культури та картопля (картопля)
Тендер Prozorro UA-2022-03-17-002885-a
Завершена
55 080.00
UAH з ПДВ
Номер:
8083146845bc407a87a6513d36ddaa00
Внутрішній номер закупівлі:
14380402
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-03-17-002885-a
Замовник:
ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ХОТИНСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189972
-
Адреса:
60000, Україна, Чернівецька область, Хотинський р-н, м. Хотин, вул. Кутузова, буд. 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Віра Петрівна Козак +380993624248 xotun.internat@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
03210000-6 Зернові культури та картопляАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Згідно ч. 1 ст. 40 Закону переговорна процедура закупівлі - це процедура, що використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю з учасником після проведення переговорів з одним або кількома учасниками.
Замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників № UA-2022-02-26-000045-a та № UA-2022-02-09-017102-b, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (п. 1 ч. 2 статті 40 Закону України "Про публічні закупівлі).
Учасник підтвердив можливість постачання предмету закупівлі: ДК 021:2015: 03210000-6 — Зернові культури та картопля (картопля), що є предметом закупівлі, на загальну суму - 55 080,00 грн.
На підставі викладеного Уповноваженої особою Замовника, прийнято рішення про застосування переговорної процедури за наслідками якої приймається рішення про намір укласти договір щодо можливості закупівлі предмету для забезпечення потреби Замовника у 2022 році.
Переговори відбулися шляхом узгодження основних даних, необхідних для проведення процедури закупівлі у відповідності до норм Закону України «Про публічні закупівлі».
Під час переговорної процедури, вжиті необхідні дії для проведення процедури закупівлі у відповідності порядку передбаченим Законом України «Про публічні закупівлі» та враховано експертні, нормативні, технічні та інші документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі (Додатки).
Очікувана вартість:
55 080.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015: 03210000-6 — Зернові культури та картопля (картопля)
Кількість
6885 кілограм
Період постачання
до 30.04.2022
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП ОКІПНЯК СЕРГІЙ ПРОКОПІЙОВИЧ
Оскарження: 17.03.2022 15:18 - 28.03.2022 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
1985103630
-
Контактна особа:
ОКІПНЯК СЕРГІЙ ПРОКОПІЙОВИЧ +38096611960
-
Адреса:
60030, Україна, Чернівецька область, село, Рукшин
Оскарження: 17.03.2022 15:18 - 28.03.2022 01:00
Ціна пропозиції
55 080.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.03.2022 15:18
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
d80e52238af045a4b9bf8334c04b06df
Ідентифікатор договору:
UA-2022-03-17-002885-a-a1
Постачальник:
ФОП ОКІПНЯК СЕРГІЙ ПРОКОПІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
1985103630
-
Контактна особа:
ОКІПНЯК СЕРГІЙ ПРОКОПІЙОВИЧ +38096611960
-
Адреса:
60030, Україна, Чернівецька область, село, Рукшин
Номер договору:
82
Сума договору:
55 080.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.04.2022 00:00 - 30.04.2022 00:00
Дата підписання:
18.04.2022 15:00
Статус:
Підписаний