-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
ДК 021:2015-09130000-9 нафта і дистиляти (бензин та дизельне паливо)
Тендер Prozorro UA-2017-11-03-002654-c
Завершена
400 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 795.50 UAH
мін. крок: 0.2% або 795.50 UAH
Номер:
09d08ef3d8c54f4b9c3b8839300ab249
Внутрішній номер закупівлі:
1437951
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-11-03-002654-c
Замовник:
Головне територіальне управління юстиції в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
34929741
-
Адреса:
65028, Україна, Одеська область, Одеса, Богдана Хмельницького, будинок 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
відділ МТЗтаДПР УФМТЗ 380487054467 finansi2@od.minjust.gov.ua http://just.odessa.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
400 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.11.2017 16:38 - 10.11.2017 16:00
Період прийому пропозицій:
03.11.2017 16:38 - 20.11.2017 16:00
Аукціон:
21.11.2017 12:19 - 21.11.2017 13:24
Період кваліфікації:
21.11.2017 13:24 - 30.11.2017 17:46
Період завантаження договору:
21.11.2017 13:24 - 11.12.2017 13:24
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴241 700.00 Лот 1 - Бензин А-95
- Лот №2 ₴159 100.00 Лот 2 - Дизельне паливо