• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Хліб пшенично-житній, хліб пшеничний, хліб цільонозерновий

Завершена

470 400.00 UAH з ПДВ
Номер: 6abc9591ea0f477a95b16aeff9376f28
Внутрішній номер закупівлі: 14321459
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-03-03-001770-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ БАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Ольга Босюк +380434122114 osvitabar@ukr.net http://bar.osv.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відділом освіти Барської міської ради було проведено дві процедури відкритих торгів на закупівлю товару Хліб пшенично-житній, хліб пшеничний, хліб цільнозерновий та було двічі відмінено процедуру закупівлі через відсутність достатньої кількості учасників (п.1 ч. 2 ст.40 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII) – подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій». Інформація про першу проведену процедуру закупівлі, що була відмінена: оголошення про проведення процедури закупівлі – UA-2022-01-24-017357-b, Звіт про результати проведення процедури - Дата формування звіту – 15.02.2022 р. Причина відміни - подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій. Інформація про другу проведену процедуру закупівлі, що була відмінена: UA-2022-02-15-000316-b. Звіт про результати проведення процедури - Дата формування звіту – 03.03.2022 р. Причина відміни - подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій.
Очікувана вартість: 470 400.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб пшенично-житній
Код ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Кількість 800 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, Жмеринський район, заклади освіти Барської міської ради На карті
хліб пшеничний
Код ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Кількість 800 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, Жмеринський район, заклади освіти Барської міської ради На карті
хліб цільонозерновий
Код ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Кількість 18000 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, Жмеринський район, заклади освіти Барської міської ради На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХЛІБНА КРАЇНА+"

Оскарження: 03.03.2022 12:57 - 14.03.2022 00:00
Ціна пропозиції 470 400.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.03.2022 12:57
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: fc7a2d8e840e44c7b388a7cf38a13997
Ідентифікатор договору: UA-2022-03-03-001770-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХЛІБНА КРАЇНА+"
Номер договору: 123
Сума договору: 111 120.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 15.03.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання: 15.03.2022 12:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір № 123.pdf
pdf
ДУ № 1 хліб.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s