-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 09310000-5 – Електрична енергія (Електрична енергія) (власні кошти)
Тендер Prozorro UA-2022-03-02-000682-b
ДК 021:2015 код 09310000-5 – Електрична енергія (Електрична енергія) (власні кошти)
Завершена
51 990 384.60
UAH з ПДВ
Номер:
a313e208113540719a9b2dac62360a53
Внутрішній номер закупівлі:
14317867
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-03-02-000682-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36588183
-
Адреса:
32300, Україна, Хмельницька область, Кам'янець-Подільский, вул. Тімірязєва, 123
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Вадим Стаднік 0384950490 kp.mtve.tender@gmail.com http://mtve.kp.km.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно п. 1 ч.2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» у випадку, якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість:
51 990 384.60 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 код 09310000-5 – Електрична енергія (Електрична енергія) (власні кошти)
Кількість
14850000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «Чернівецька обласна енергопостачальна компанія»
Оскарження: 02.03.2022 17:19 - 08.03.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42102122
-
Контактна особа:
Красковський Д.М. +0372583385
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, Чернівці, Л.Українки, 5
Оскарження: 02.03.2022 17:19 - 08.03.2022 00:00
Ціна пропозиції
51 990 384.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.03.2022 17:19
Документи
5
Скарги
0
Контракти
Номер:
b1d97d278ba04242904431315e7f66d1
Ідентифікатор договору:
UA-2022-03-02-000682-b-a1
Постачальник:
ТОВ «Чернівецька обласна енергопостачальна компанія»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42102122
-
Контактна особа:
Красковський Д.М. +0372583385
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, Чернівці, Л.Українки, 5
Номер договору:
585
Сума договору:
59 179 924.70 UAH з ПДВ
Сума договору:
49 316 603.92 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.03.2022 00:00 - 31.05.2023 00:00
Дата підписання:
14.03.2022 00:00
Статус:
Виконаний