• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону
  • 1

Послуги з охорони приміщень виконавчого комітету Херсонської міської ради

Послуги з охорони приміщень виконавчого комітету Херсонської міської ради

Завершена

1 535 070.00 UAH без ПДВ
Номер: 94f1a9b57ac64f43bf3726ebb84a9a08
Внутрішній номер закупівлі: 14304371
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-02-28-001570-a   
Замовник: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Наталя СУРМА +380552223404 v_tender@city.kherson.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Закон України «Про публічні закупівлі» зі змінами Звіт про результати проведення процедури закупівлі № UA-2022-01-13-006752-а ; Звіт про результати проведення процедури закупівлі № UA-2022-01-31-010784-b.
Очікувана вартість: 1 535 070.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з охорони приміщень виконавчого комітету Херсонської міської ради
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання 01.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання 73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, приміщення виконавчого комітету Херсонської міської ради, розташовані за адресами: - проспект Ушакова, 37, - вулиця Суворова, 39 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична-особа підприємець Стародубець Олександр Миколайович

Оскарження: 28.02.2022 13:54 - 11.03.2022 00:00
Ціна пропозиції 1 535 070.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.02.2022 13:54
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: 60577f6aed5c415eab72d02e570f8deb
Ідентифікатор договору: UA-2022-02-28-001570-a-a1
Постачальник: Фізична-особа підприємець Стародубець Олександр Миколайович
Номер договору: №24
Сума договору: 31 948.80 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.03.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання: 15.03.2022 14:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір №24 від 15.03.22.pdf
pdf
Повідомлення про внесення змін.pdf
pdf
Додаткова угода від 30.12.22 № 1.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s