• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 03210000-6 — Зернові культури та картопля (картопля)

Торги не відбулися

55 080.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 275.40 UAH
Номер: 901bc3cb856f4d54944fb9f9d1b558bc
Внутрішній номер закупівлі: 14301026
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-02-26-000045-a   
Замовник: ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ХОТИНСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ"
Контактна особа: Віра Петрівна Козак +380993624248 xotun.internat@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 55 080.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 275.40 UAH
Період уточнення: 26.02.2022 11:23 - 04.03.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 26.02.2022 11:23 - 14.03.2022 00:00
Аукціон: з 14.03.2022 13:53
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015: 03210000-6 — Зернові культури та картопля (картопля)
Код ДК 021:2015: 03212100-1 Картопля
Кількість 6885 кілограм
Період постачання до 30.04.2022
Місце постачання 60000, Україна, Чернівецька область, м. Хотин,, вул. Кутузова, буд. 44 На карті