-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
М’ясо
Тендер Prozorro UA-2022-02-26-000014-b
Технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасників зазначено у прикріпленому файлі.
Торги не відбулися
890 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 450.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 450.00 UAH
Номер:
995d1f0df30447f7ab5aedc916996798
Внутрішній номер закупівлі:
14301002
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-26-000014-b
Замовник:
Управління освіти, культури, молоді та спорту Барвінківської міської ради Ізюмського району Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
43978259
-
Адреса:
64701, Україна, Харківська область, Барвінкове, вул.Центральна, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гуцуляк Марина Володимирівна 380575741218 uoms_barv@ukr.net http://www.barvinkove-rvo.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
890 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 450.00 UAH
Період уточнення:
26.02.2022 10:56 - 04.03.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
26.02.2022 10:56 - 14.03.2022 00:00
Аукціон:
з 14.03.2022 11:44
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписЗамовник здійснює розрахунок за отриманий Товар протягом 10 (десяти) банківських днів після підписання сторонами накладної на Товар.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М’ясо
Кількість
8285 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
64701, Україна, Харківська область, Барвінкове, згідно Додатку 2 до Договору
На карті