-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2022-02-25-002198-a
Завершена
187 901.50
UAH з ПДВ
Номер:
d9b3d4ef27a441c383b5825248072c24
Внутрішній номер закупівлі:
14299597
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-25-002198-a
Замовник:
Управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26463884
-
Адреса:
89502, Україна, Закарпатська область, м. Чоп, вул. Миру, буд. 13А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анжеліка Сечко +380505600496 orbannad@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
На період оскарження результатів кваліфікації відкритих торгів на придбання електричної енергії (код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія) за ідентифікатором UA-2022-01-15-000324-a провести переговори між Управлінням освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради та ТОВ «Закарпаттяенергозбут», постачальником, який забезпечив електричною енергією заклади, підпорядковані управлінню в січні 2022 року та протягом 2021 року. Переговори провести по вищевказаній закупівлю на 52930 кВт/ год, в обсязі що не перевищує 20 відсотків суми закупівлі, тобто на загальну суму 187901,50 грн. Слід зазначити, що постачальником електричної енергії переговорна процедура застосовується як виняток на підставі абзац п’ятий пункту 3 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі». Підставою для обрання Замовником переговорної процедури закупівлі є оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника щодо триваючого тендера після розгляду/оцінки тендерних пропозицій учасників, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків від очікуваної вартості тендера, що оскаржується, тому Уповноваженою особою Замовника, прийнято рішення щодо проведення закупівлі через переговорну процедуру закупівлі в обсязі 20 відсотків від загальної вартості закупівлі
Очікувана вартість:
187 901.50 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
електрична енергія
Кількість
52930 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАКАРПАТТЯЕНЕРГОЗБУТ"
Оскарження: 25.02.2022 15:09 - 08.03.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41999833
-
Контактна особа:
Наталія НІМЕЦЬ +380000000000
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ПЛОЩА ЖУПАНАТСЬКА будинок 18
Оскарження: 25.02.2022 15:09 - 08.03.2022 00:00
Ціна пропозиції
187 901.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.02.2022 15:09
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
e6f0613ea83e45f6b742e15bba7aab81
Ідентифікатор договору:
UA-2022-02-25-002198-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАКАРПАТТЯЕНЕРГОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41999833
-
Контактна особа:
Наталія НІМЕЦЬ +380000000000
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ПЛОЩА ЖУПАНАТСЬКА будинок 18
Номер договору:
240303/2022/69
Сума договору:
120 941.48 UAH з ПДВ
Сума договору:
100 784.57 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.03.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
09.03.2022 12:13
Статус:
Виконаний