-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Деревина (дрова) (03410000-7) (ДК 021:2015)
Тендер Prozorro UA-2022-02-23-012044-a
Завершена
303 750.00
UAH з ПДВ
Номер:
61a004504a404cbcb9eaeea25240897c
Внутрішній номер закупівлі:
14286139
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-23-012044-a
Замовник:
БАНИЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04418204
-
Адреса:
59216, Україна, Чернівецька область, Вижницький р-н, село Банилів
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Гакман +380966390276 annagakman@ukr.net http://gromady.cv.ua/vn/rada/2
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій (UA-2022-01-10-005415-c,UA-2022-01-27-014422-b)
Очікувана вартість:
303 750.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Деревина (дрова) (03410000-7) (ДК 021:2015)
Кількість
225 метри кубічні
Період постачання
до 01.09.2022
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕРЕГОМЕТСЬКЕ ЛІСОМИСЛИВСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО"
Оскарження: 23.02.2022 17:04 - 06.03.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
21438976
-
Контактна особа:
Максимчук Руслан Тарасович +380966866015
-
Адреса:
59233, Україна, Чернівецька область, с. Берегомет, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА будинок 55
Оскарження: 23.02.2022 17:04 - 06.03.2022 00:00
Ціна пропозиції
303 750.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.02.2022 17:04
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
bcbbd4a34be042a484d66410512821e3
Ідентифікатор договору:
UA-2022-02-23-012044-a-a1
Постачальник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕРЕГОМЕТСЬКЕ ЛІСОМИСЛИВСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21438976
-
Контактна особа:
Максимчук Руслан Тарасович +380966866015
-
Адреса:
59233, Україна, Чернівецька область, с. Берегомет, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА будинок 55
Номер договору:
23
Сума договору:
301 108.20 UAH з ПДВ
Сума договору:
250 923.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.03.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
24.03.2022 14:12
Статус:
Виконаний