• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Дизельне паливо (талони або скретч-картки (безстрокові))

Торги не відбулися

350 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
Номер: cb6111adb5dc4856a3a904f0deb836f9
Внутрішній номер закупівлі: 14284663
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-02-23-011142-a   
Замовник: ВІДДІЛ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ БРАГИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПЕТРОПАВЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Марина Житник +380682801355 m.zhitnik261282@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 350 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 750.00 UAH
Період уточнення: 23.02.2022 16:20 - 01.03.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 23.02.2022 16:20 - 11.03.2022 00:00
Аукціон: з 11.03.2022 15:10
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо (талони або скретч-картки (безстрокові))
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 10000 літр
Період постачання до 30.03.2022
Місце постачання 52705, Україна, Дніпропетровська область, село Богинівка, Шкільна ,7 На карті