• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Природний газ

ДК 021:2015, код 09120000-6 – Газове паливо (Природний газ)

Торги не відбулися

3 732 825.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 37 328.25 UAH
Номер: cba4de611143408b852cd241f89db39a
Внутрішній номер закупівлі: 1427517
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-11-24-000095-a   
Замовник: Відділ освіти Онуфріївської районної державної адміністрації
Контактна особа: Самородченко Олена Григорівна +380680675603 rono07@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 3 732 825.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 37 328.25 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 111 900.00 UAH
Період уточнення: 24.11.2017 16:54 - 01.12.2017 00:00
Період прийому пропозицій: 24.11.2017 16:54 - 11.12.2017 00:00

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 355000 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 28100, Україна, Кіровоградська область, селище міського типу Онуфріївка, За адресами підпорядкованих навчальних закладів Замовника На карті