-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Зварювальний апарат для труб; Паяльні станції, зварювальні апарати, електродотримачі, паяльники, різаки, пальники та комплектуючі; Зварювальний апарат оптичних кабелів; Електроіскровий олівець
Тендер Prozorro UA-2022-02-23-004489-a
Торги не відбулися
2 427 106.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 39.67 UAH
мін. крок: 0% або 39.67 UAH
Номер:
524a1105e2e84e7f9aa062bea904a485
Внутрішній номер закупівлі:
14272962
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-23-004489-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Кучерук Олена Миколаївна 380442076771 KUCHERUK.OM@KTE.KMDA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 427 106.20 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.02.2022 11:40 - 01.03.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
23.02.2022 11:40 - 11.03.2022 10:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴515 900.00 ЛОТ 1 - Зварювальний апарат для труб
- Лот №2 ₴1 847 285.50 ЛОТ 2 - Паяльні станції, зварювальні апарати, електродотримачі, паяльники, різаки, пальники та комплектуючі
- Лот №3 ₴59 953.72 ЛОТ 3 - Зварювальний апарат оптичних кабелів
- Лот №4 ₴3 966.98 ЛОТ 4 - Електроіскровий олівець