-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Нове будівництво котельні ЗОШ №4 по вул. М.Морська,78 у м. Миколаєві
Тендер Prozorro UA-2017-10-23-002122-a
Торги не відбулися
2 910 788.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.9% або 25 000.00 UAH
мін. крок: 0.9% або 25 000.00 UAH
Номер:
393e4a7b6bd84c73a629f206f5eee6dc
Внутрішній номер закупівлі:
1426725
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-10-23-002122-a
Замовник:
КП Миколаївської міської ради "Капітальне будівництво міста Миколаєва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38457747
-
Адреса:
54030, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Адмірала Макарова, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кальченко Олексій Миколайович +380512471241 kpkb100@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 910 788.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
25 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
14 000.00 UAH
Період уточнення:
23.10.2017 16:56 - 31.10.2017 16:00
Період прийому пропозицій:
23.10.2017 16:56 - 10.11.2017 16:00
Аукціон:
13.11.2017 15:41 - 13.11.2017 16:02
Період кваліфікації:
13.11.2017 16:02 - 28.11.2017 18:46
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Нове будівництво котельні ЗОШ №4 по вул. М.Морська,78 у м. Миколаєві
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 15.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АЛАТЕКС"
Оскарження: 13.11.2017 16:02 - 01.12.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40112914
-
Контактна особа:
В'ячеслав Воскобойник +380672166548 v.voskoboynik@gmail.com
-
Адреса:
65101, Україна, Одеська область, м.Одеса, ВУЛИЦЯ КОСМОНАВТА КОМАРОВА, будинок 10, офіс 117
Оскарження: 13.11.2017 16:02 - 01.12.2017 00:00
Початкова пропозиція
2 713 398.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 713 398.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
20.11.2017 20:07
Документи
9
Скарги
0
ТОВ "БК "ІНТЕРБУД"
Оскарження: 20.11.2017 20:07 - 09.12.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40356536
-
Контактна особа:
Мазур Михайло Олегович +380675126330 m.mazur@bk-interbud.com.ua
-
Адреса:
54029, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вулиця Робоча 2-а, офіс 307
Оскарження: 20.11.2017 20:07 - 09.12.2017 00:00
Початкова пропозиція
2 876 148.71 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 876 148.71 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
28.11.2017 18:46
Документи
21
Скарги
0