-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Цемент М 400
Тендер Prozorro UA-2022-02-22-004871-a
Торги не відбулися
35 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 355.00 UAH
мін. крок: 1% або 355.00 UAH
Номер:
d766479d6d254fc8a13030c767c061de
Внутрішній номер закупівлі:
14264007
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-22-004871-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛИСИЧАНСЬКА ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОНТОРА №5"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20184663
-
Адреса:
93107, Україна, Луганська область, м. Лисичанськ, КВАРТАЛ ДРУЖБИ НАРОДІВ, буд. 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Мельнікова +380955659203 lgek-5@ukr.net https://lzhek-5.info-gkh.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
35 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
355.00 UAH
Період уточнення:
22.02.2022 19:38 - 28.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
22.02.2022 19:38 - 10.03.2022 00:00
Аукціон:
з 10.03.2022 13:47
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях200 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Цемент М 400
Кількість
10 тонни
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
93107, Україна, Луганська область, м. Лисичанськ, кв. Дружби народів, буд.39
На карті