-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2022-02-22-014782-b
Завершена
354 840.00
UAH з ПДВ
Номер:
070b69eac6d640ee80350540168894a5
Внутрішній номер закупівлі:
14263812
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-22-014782-b
Замовник:
Вінницька митниця
×
-
Код ЄДРПОУ:
43997544
-
Адреса:
21034, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул.Лебединського,17
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Волошин Олег Павлович +380432618296 tender.vin.21@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника щодо триваючого тендера
Обґрунтування умови застосування:
13.01.2022 року, Центральною закупівельною організацією, в електронній системі закупівель Prozorro, було оприлюднено повідомлення, про початок проведення процедури закупівлі UA-2022-01-13-003572-c, на очікувану вартість 2 872 724,84 грн. В ході проведення електронного аукціону, 02.02.2022 року пропозицію учасника ТОВ «ЕНЕРГО ЗБУТ ТРАНС», що за результатами електронного аукціону була визначена найбільш економічно вигідною, було відхилено, в зв’язку з невідповідністю умов тендерної документації. Відповідно, відбувався розгляд тендерної пропозиції учасника, що за результатами електронного аукціону зайняв друге місце, а саме: ТОВ «УКР ГАЗ РЕСУРС». Однак, 08.02.2022 року, учасником ТОВ «ЕНЕРГО ЗБУТ ТРАНС», була подана скарга до Антимонопольного комітету України, щодо неправомірного відхилення його тендерної пропозиції. Як наслідок, закупівля набула статусу такої, як «ПРИЗУПИНЕНА». Враховуючи, що відповідно до умов додаткової угоди №31.12.2021р. №164ВМ/21, укладеної між Вінницькою митницею та ТОВ «Волиньелектрозбут», постачання електричної енергії для потреб Вінницької митниці здійснюється ТОВ «Волиньелектрозбут» до 10.01.2022 року. Отже, з 11.01.2022 року, постачання електричної енергії для потреб Вінницької митниці здійснюється «постачальником останньої надії» Державним підприємством зовнішньоекономічної діяльності «Укрінтеренерго». В зв’язку з вищевикладеним, відповідно до вимог ЗУ «Про публічні закупівлі», постачання електричної енергії Державним підприємством зовнішньоекономічної діяльності «Укрінтеренерго», можливе лише до 28.02.2022 року. З метою забезпечення безперебійного постачання електричної енергії на об’єктах інфраструктури митниці, прийнято рішення, керуючись абзацом 4 пункту 3 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: «оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника щодо триваючого тендера після оцінки тендерних пропозицій учасників, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків від очікуваної вартості тендера, що оскаржується», здійснити проведення процедури закупівлі електричної енергії для потреб Вінницької митниці за переговорною процедурою (скорочена). Також, прийнято рішення, здійснити проведення переговорної процедури (скорочена), на суму, що не перевищує 20% затверджених кошторисних призначень, а не очікуваної вартості закупівлі, а саме 354 840,00 грн.
Очікувана вартість:
354 840.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
80463 кіловат
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
21034, Україна, Вінницька область, Вінниця, м.Могилів-Подільський, м.Ямпіль, смт.Піщанка, вул. Лебединського, буд.17; вул. Володимирська, 11; пл. Соборна, 7; вул.Спортивна, 175; вул. Савіна, 25; вул. Центральна, 40; с. Бронниця; с.Кісниця, шосе 4 км; с.Цекинівка, вул.Поромна, 16; с.Болган, проїзд Митний пост, буд.оп. №198
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕНЕРА ВІННИЦЯ"
Оскарження: 22.02.2022 19:08 - 28.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41835359
-
Контактна особа:
Близнюк Олександр Іванович 0432657070
-
Адреса:
21037, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул.Пирогова, 131
Оскарження: 22.02.2022 19:08 - 28.02.2022 00:00
Ціна пропозиції
354 840.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.02.2022 19:08
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
1fa50c770f0640a2bedc349ee02a5a7c
Ідентифікатор договору:
UA-2022-02-22-014782-b-c1
Постачальник:
ТОВ "ЕНЕРА ВІННИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41835359
-
Контактна особа:
Близнюк Олександр Іванович 0432657070
-
Адреса:
21037, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул.Пирогова, 131
Номер договору:
ВІ-100002-58/22
Сума договору:
354 840.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
295 700.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.02.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
01.03.2022 00:00
Статус:
Виконаний