-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Однолотова
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК: 021:2015: 09310000-5 - Електрична енергія (постачання електричної енергії "постачальником останньої надії")
Тендер Prozorro UA-2022-02-22-014755-b
ДК: 021:2015: 09310000-5 - Електрична енергія (постачання електричної енергії "постачальником останньої надії")
Завершена
2 425 547.97
UAH з ПДВ
Номер:
9498059ebfeb4c38923092e3a347c4fd
Внутрішній номер закупівлі:
14263725
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-22-014755-b
Замовник:
Острицька сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04418417
-
Адреса:
60520, Україна, Чернівецька область, Остриця, вул. Зелена буд 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гнідан Юліана +380963900881 yulianagnydan@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Укладення договору про закупівлю з постачальником "останньої надії" або з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії або природного газу
Обґрунтування умови застосування:
У зв’язку з тим, що договір від 25 січня 2021 року № 2 про постачання електричної енергії з ТОВ "Чернівецька обласна енергопостачальна компанія" не продовжено (Чернівецька обласна компанія відмовилась продовжити договір на постачання електричної енергії відповідно до частини 5 статті 41 Закону Умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції за результатами аукціону (зокрема, ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі або ціни пропозиції учасника у разі застосування переговорної процедури та пп. 6. Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку), відповідно до листа №33/002 Чернівецької обласної енергопостачальної компанії з 01.01.2022 року Острицька сільська рада Чернівецького району Чернівецької області (далі – Замовник) передана до Державного підприємства зовнішньоекономічної діяльності «Укрінтеренерго» (далі – ДПЗД «Укрінтеренерго») ЄДРПОУ 19480600, яке визначено постачальником «останньої надії» на період з 1 січня 2019 року до 31 грудня 2022 року, згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 грудня 2018 року № 1023-р (зі змінами від 23 грудня 2021 року №1692-р). Якщо споживач не обрав електропостачальника або не забезпечив власного споживання шляхом купівлі електричної енергії за двосторонніми договорами та / або на організованих сегментах ринку, адміністратор комерційного обліку в одноденний термін переводить такого споживача на постачання електричної енергії постачальником «останньої надії», тобто до мереж ДПЗД «Укрінтеренерго». Постановою Кабміну від 23.12.2021 № 1692-р внесено зміни до розпорядження Кабміну від 12.12.2018 № 1023 «Про визначення державного підприємства зовнішньоекономічної діяльності ‟Укрінтеренерго” постачальником ‟останньої надії”», а саме:«замінивши в абзаці 2 слова і цифри ‟до 31.12.2021” словами і цифрами ‟до 31.12.2022”». Згідно з частиною 7 статті 40 Закону замовник має право укласти договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі у строк не раніше ніж через 10 днів (5 днів — у разі застосування переговорної процедури закупівлі з підстав, визначених пунктом 3 частини 2 цієї статті, а також у разі закупівлі нафти, нафтопродуктів сирих, електричної енергії, послуг з її передання та розподілу, централізованого постачання теплової енергії, централізованого постачання гарячої води, послуг з централізованого опалення, телекомунікаційних послуг, у тому числі з трансляції радіо- та телесигналів, послуг з централізованого водопостачання та / або водовідведення та послуг з перевезення залізничним транспортом загального користування) з дня оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю. Пункт застосовується на підставі абзацу 6 пункту 2 частини другої статті 40 Закону України "Про публічні закупівлі", а саме: укладення договору з постачальником “останньої надії” на постачання електричної енергії або природного газу.
Очікувана вартість:
2 425 547.97 UAH з ПДВ
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 425 547.97 ДК: 021:2015: 09310000-5 - Електрична енергія (постачання електричної енергії "постачальником останньої надії")