-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 -72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги з доопрацювання, модифікації та адаптації електронного сервісу «Єдиний кабінет харків’янина» («мій Харків»)
Тендер Prozorro UA-2022-02-22-001541-a
Торги відмінено
3 654 250.00
UAH без ПДВ
Номер:
4ad6d2edf2eb4056abe57e9801567a90
Внутрішній номер закупівлі:
14252081
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-22-001541-a
Замовник:
КП "ХАРКІВСЬКИЙ ДАТА ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40848524
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, Харків, вул.Конторська, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гриценко Олена Віталіївна +380577607261 poshtova_adresa_@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Необхідність захисту прав інтелектуальної власності
Обґрунтування умови застосування:
ОБГРУНТУВАННЯ ПЕРЕГОВОРНОЇ ПРОЦЕДУРИ Електронний сервіс «Єдиний кабінет харків’янина» («мій Харків») створено з метою задоволення потреб територіальної громади міста Харкова з урахуванням положень рішення 17 сесії Харківської міської ради 7 скликання від 20.12.2017 року № 970/17 «Про затвердження Програми розвитку електронного урядування в діяльності Харківської міської ради на 2018 – 2020 роки». Рішенням Харківської міської ради від 22.04.2020 року № 252 було затверджено Положення про електронний сервіс «Єдиний кабінет харків’янина» («мій Харків») (далі – Положення). Згідно до Положення, Єдиний кабінет харків’янина (ЄКХ) – це інтероперабельний електронний сервіс, який є єдиним міським електронним особистим кабінетом жителів міста Харкова та забезпечує авторизований доступ фізичних осіб до інформаційних ресурсів, що перебувають у розпорядженні Харківської міської ради (її виконавчих органів), та електронних сервісів, що надаються структурними підрозділами Харківської міської ради, комунальними підприємствами, виконавцями комунальних послуг та іншими суб’єктами надання послуг через мережу Інтернет. Держателем та адміністратором ЄКХ є комунальне підприємство «Харківський Дата Центр». КП «Харківський Дата Центр» виступило Замовником процесу створення даного електронного сервісу, який складався із декількох етапів. Електронний сервіс «Єдиний кабінет харків’янина» («мій Харків») був запроваджений у 2019 році. Послуги щодо розробки, технічної підтримки, супроводу та адаптації електронного сервісу надавались підрядними організаціями на договірних засадах у межах проведених процедур закупівель. Відповідно до положень договорів, що укладалась Замовником, КП «Харківський Дата Центр», з підрядними організаціями, всі виключні майнові права на об’єкти інтелектуальної власності, які були створені у процесі надання підрядними організаціями послуг та мають безпосереднє відношення до електронного сервісу «Єдиний кабінет харків’янина», належать Замовнику КП «Харківський Дата Центр». Приналежність виключних майнових прав інтелектуальної власності на електронний сервіс «Єдиний кабінет харків’янина» («мій Харків») комунальному підприємству «Харківський Дата Центр» закріплюється також пунктом 1.3 Положення про електронний сервіс «Єдиний кабінет харків’янина». Автором електронного сервісу «Єдиний кабінет харків’янина» («мій Харків») є Луньова Лариса Іванівна, що підтверджується Свідоцтвами про реєстрацію авторського права на твір, які видані Державним підприємством «Український інститут інтелектуальної власності», а саме : Свідоцтво №109288 від 10.11.2021 року, Свідоцтво №109289 від 10.11.2021 року, Свідоцтво №109133 від 04.11.2021 року, Свідоцтво № 109134 від 04.11.2021 року, Свідоцтво № 109135 від 04.11.2021 року, Свідоцтво № 109136 від 04.11.2021 року, Свідоцтво №109137 від 04.11.2021 року, Свідоцтво №109138 від 04.11.2021 року, Свідоцтво №109139 від 04.11.2021 року, Свідоцтво №109140 від 04.11.2021 року, Свідоцтво №109141 від 04.11.2021 року. З огляду на зазначене, здійснення закупівлі на підставі п. 2 ч. 2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» (надалі Закон) від 25.12.2015 № 922-VIII (зі змінами), переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток, у разі, якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за наявності, що існує необхідність захисту прав інтелектуальної власності. На підставі вищевикладеного, має місце та підстави для застосування переговорної процедури закупівлі з ФОП Луньова Л.І. відповідно до абзацу п’ятого пункту 2 частини другої статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: - існує необхідність захисту прав інтелектуальної власності. З метою здійснення закупівлі за кодом ДК 021-2015 -72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги з доопрацювання, модифікації та адаптації електронного сервісу «Єдиний кабінет харків’янина» («мій Харків») пропонується обрати переговорну процедуру закупівлі.
Очікувана вартість:
3 654 250.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата вартості послуг проводяться шляхом щомісячної оплати Замовником протягом 5 (п'яти) банківських днів після підписання акту приймання-передачі наданих послуг при наявності фінансування з бюджету територіальної громади м. Харкова.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021-2015 -72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги з доопрацювання, модифікації та адаптації електронного сервісу «Єдиний кабінет харків’янина» («мій Харків»)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Інформація про скасування
Номер:
be8eab60c2ae4d4c81a411b01bc7a7d5
Причина скасування:
Непідписання договору про закупівлю у строк 35 днів (20 днів - у разі застосування скороченної переговорної процедури закупівлі)
Опис причини скасування:
В ході проведення Закупівлі встановлено порушення строків передбачених статтею 40 Закону для укладення договору про закупівлю у зв'язку з надзвичайними, невідворотними та об'єктивними обставинами для Замовника, що підтверджені листом Торгово-промислової палати України від 28.02.2022 р. № 2021/02.0-7.1, а саме військовою агресією Російської Федерації проти України, що стало підставою введення військового стану із 05 годин 30 хвилин 24 лютого 2022 року, відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 "Про введення воєнного стану в Україні", що унеможливили дотримання цих строків, а також врахування Розпорядження Директора Замовника. Враховуючи викладене, Закупівля підлягає відміні через не підписання договору про закупівлю у строк 35 днів з дня оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю.
Період оскарження:
02.05.2022 16:47 - 13.05.2022 00:00
Дата опублікування:
02.05.2022 16:47
Дата виконання:
02.05.2022 16:47
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа – підприємець Луньова Лариса Іванівна
Оскарження: 22.02.2022 13:50 - 05.03.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3229619025
-
Контактна особа:
Фізична особа – підприємець Луньова Лариса Іванівна 0984756373 buhoffline@ukr.net
-
Адреса:
02222, Україна, м. Київ, м.Київ, Деснянський район, м.Київ, просп.Маяковського буд.40 кв.55 тел.
Оскарження: 22.02.2022 13:50 - 05.03.2022 00:00
Ціна пропозиції
3 654 250.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.02.2022 13:50
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
e4e7561625ab457391091f5ab6c658d5
Ідентифікатор договору:
UA-2022-02-22-001541-a-a1
Постачальник:
Фізична особа – підприємець Луньова Лариса Іванівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3229619025
-
Контактна особа:
Фізична особа – підприємець Луньова Лариса Іванівна 0984756373 buhoffline@ukr.net
-
Адреса:
02222, Україна, м. Київ, м.Київ, Деснянський район, м.Київ, просп.Маяковського буд.40 кв.55 тел.
Сума договору:
3 654 250.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації