-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Кетамін (Ketamine); Морфін (Morphine); Сибазон (Diazepam); Фенобарбітал (Phenobarbital); Фентаніл трансдермальний пластир (Fentanyl))
Тендер Prozorro UA-2022-02-21-009069-b
Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції і підготовленні безпосередньо учасником повинні бути викладені українською мовою. Всі інші документи, які надаються учасником, можуть бути викладені українською та/або російською мовами.
Торги не відбулися
197 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 985.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 985.00 UAH
Номер:
a215e56e0cf042c889f158286bb2fe46
Внутрішній номер закупівлі:
14230193
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-21-009069-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03082760
-
Додаткова контактна особа:
Римарчук О П +380432460239 vodkl-bux@ukr.net
-
Адреса:
21029, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Хмельницьке Шосе, буд. 108
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олеся Сакал +380432460239 vodkl-bux@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
197 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
985.00 UAH
Період уточнення:
21.02.2022 14:08 - 14.03.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
21.02.2022 14:08 - 24.03.2022 10:00
Період прекваліфікації:
з 24.03.2022 10:03
Аукціон:
з 29.04.2022 13:53
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях45 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Кетамін (Ketamine)
×
-
МНН:
ketamine Ketamine
Кількість
350 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Морфін (Morphine)
×
-
МНН:
morphine Morphine
Кількість
600 ампула
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Сибазон (Diazepam)
×
-
МНН:
diazepam Diazepam
Кількість
150 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Фенобарбітал (Phenobarbital)
×
-
МНН:
phenobarbital Phenobarbital
Кількість
15 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Фентаніл трансдермальний пластир (Fentanyl))
×
-
МНН:
fentanyl Fentanyl
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації