-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
М’ясо
Тендер Prozorro UA-2022-02-21-001675-a
Торги не відбулися
466 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 332.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 332.50 UAH
Номер:
6229097f564a4d03a847d1cf94b1447d
Внутрішній номер закупівлі:
14229996
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-21-001675-a
Замовник:
КП Старозбур'ївська спеціальна школа Херсонської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22756655
-
Адреса:
75630, Україна, Херсонська область, Село Стара Збур'ївка, Провулок Шкільний, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Покора Іван Олегович +380953637364 stzbur.internat@ukr.net https://stzburinternat.ks.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
466 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 332.50 UAH
Період уточнення:
21.02.2022 14:04 - 27.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
21.02.2022 14:04 - 09.03.2022 00:00
Аукціон:
з 09.03.2022 15:37
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписПоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М'ясо свинини без кістки охолоджене або заморожене
Кількість
700 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
М'ясо яловичини без кістки охолоджене або заморожене
Кількість
700 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Філе куряче охолоджене або заморожене
Кількість
1700 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022