-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015:90520000-8: Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
Тендер Prozorro UA-2022-02-21-008208-b
Торги не відбулися
217 783.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 088.92 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 088.92 UAH
Номер:
f1aff706f5b24764b3e55270b70b7e95
Внутрішній номер закупівлі:
14228969
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-21-008208-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНИЙ ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР М. КРАМАТОРСЬК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42170577
-
Адреса:
84307, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, ВУЛ. ОЛЕКСИ ТИХОГО, буд. 17-П
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Хакку +380626416848, +380954736284 obl.per.centr@gmail.com http://perinatal-center.dn.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
217 783.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 088.92 UAH
Період уточнення:
21.02.2022 13:37 - 27.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
21.02.2022 13:37 - 09.03.2022 18:00
Аукціон:
з 10.03.2022 14:02
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Використаний медичний інструмент( гострі предмети: голки, шприці, скальпелі та іх леза, предметні скельця, ампули, порожні пробірки, битий скляний посуд, вазо фікси, пір'я, піпетки тощо)
Кількість
507 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Предмети, забруднені кров’ю або іншими біологічними рідинами (біологічні відходи, ампутаційні відходи)
Кількість
810 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Елементи живлення, предмети, що містять ртуть, прилади і обладнання, що містять важкі метали ( лампи люмінісцентні, бактерицидні та енергозберігаючі зіпсовані або відпрацьовані)
Кількість
29 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Відходи, що утворилися при обсерваційній діяльності, направлений у боротьбі з короновірусом, а саме: використані медичні рукавички, халати, маски, респіратори та інший медичній одяг, а також пластиковий одноразовий посуд, рушники, предмети для підтримання життєдіяльності хворих
Кількість
6288 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Лікарські, діагностичні, дезінфекційні засоби (фармацевтичні препарати зіпсовані або прострочені)
Кількість
1 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Батареї свинцеві й акумулятори інші, зіпсовані або відпрацьовані
Кількість
27 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Шини, зіпсовані перед початком експлуатації, відпрацьовані, пошкоджені чи забруднені під час експлуатації
Кількість
136 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "А-ЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40277858
-
Контактна особа:
Михайло Жестков +380502507677 andreev.aenergo@gmail.com
-
Адреса:
70406, Україна, Запорізька область, Запорізький район, селище Відрадне, вул.Шевченко, будинок 30
Початкова пропозиція
116 654.52 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
116 654.52 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
42
Скарги
0