-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія (ДК 021:2015 код 09310000-5 Електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2022-02-21-001187-c
Код товару, визначений згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: - ДК 021:2015 код 09310000-5 Електрична енергія (електрична енергія). Джерело фінансування: Місцевий бюджет.
Завершена
480 717.09
UAH з ПДВ
Номер:
c4ded57d41a94eaca3b7944c5512c06e
Внутрішній номер закупівлі:
14225667
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-21-001187-c
Замовник:
Районна адміністрація Запорізької міської ради по Дніпровському району
×
-
Код ЄДРПОУ:
37573513
-
Адреса:
69096, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, ВУЛИЦЯ БОРОДІНСЬКА, будинок 1-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Єрьоменко Катерина Сергіївна 380612248142 kattizmr@gmail.com http://www.lenra.zp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Районною адміністрацією Запорізької міської ради по Дніпровському району оголошено процедури відкритих торгів № UA-2021-02-03-009370-a та № UA-2021-02-19-010355-b, які були автоматично відмінені електронною системою через подання для участі у відкритих торгах менше двох тендерних пропозицій.
Очікувана вартість:
480 717.09 UAH з ПДВ
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- ОписОплата за електричну енергію здійснюється шляхом перерахування грошових коштів за фактично спожиту електроенергію Замовником на спецрахунок Постачальника на підставі виставленого рахунка протягом 10 робочих днів з дня підписання сторонами акту приймання-передачі
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
141692 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "СПІВДРУЖНІСТЬ ЕНЕРГО"
Оскарження: 21.02.2022 16:45 - 27.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42165732
-
Контактна особа:
Щербина Андрій Юрійович +380504546817
-
Адреса:
69068, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, пр. Моторобудівників, 42а, оф. 117
Оскарження: 21.02.2022 16:45 - 27.02.2022 00:00
Ціна пропозиції
480 717.09 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.02.2022 16:45
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
fca0c869deca4ff29e334753c2816dfd
Ідентифікатор договору:
UA-2022-02-21-001187-c-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "СПІВДРУЖНІСТЬ ЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42165732
-
Контактна особа:
Щербина Андрій Юрійович +380504546817
-
Адреса:
69068, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, пр. Моторобудівників, 42а, оф. 117
Номер договору:
ДР-21
Сума договору:
216 352.43 UAH з ПДВ
Сума договору:
180 293.69 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.03.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
01.03.2022 00:00
Статус:
Розірваний