• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з технічної охорони об'єктів Черкаського обласного центру зайнятості

послуга з технічної охорони приміщень філій Черкаського обласного центру зайнятості

Завершена

297 054.00 UAH з ПДВ
Номер: 431e4c4dc2ef400c872a02434c46ed11
Внутрішній номер закупівлі: 14210834
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-02-18-002622-c   
Замовник: Черкаський обласний центр зайнятості
Контактна особа: Шост Олексій Федорович +380472639470 Dushok@ckocz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Замовником 17.01.2022 було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги, за кодом «ДК 021:2015: 79710000-4: Охоронні послуги», а саме “Послуги з технічної охорони об'єктів Черкаського обласного центру зайнятості “ та оголошено закупівлю UA-2022-01-17-002611-a. Проте станом на 02.02.2022 тендер автоматично відмінено електронною системою закупівель у зв’язку з відсутністю достатньої кількості тендерних пропозицій. 02.02.2022 Замовником знову було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошену нову закупівлю UA-2022-02-02-002663-b. Проте 18.02.2022 закупівля не відбулася, в зв’язку з відсутністю достатньої кількості тендерних пропозицій. Так, відповідно до пункту 1 частини другої статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятись від вимог, що були визначені Замовником у тендерній документації. Таким чином, у Замовника наявні підстави для застосування переговорної процедури закупівлі на підставі п.1 ч.2 ст. 40 ЗУ «Про публічні закупівлі».
Очікувана вартість: 297 054.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з технічної охорони об'єктів Черкаського обласного центру зайнятості
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 110020 година
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Оскарження: 18.02.2022 15:47 - 01.03.2022 00:00
Ціна пропозиції 297 054.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.02.2022 15:47
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 0d5469cf4c694a549e8dd5b8132499de
Ідентифікатор договору: UA-2022-02-18-002622-c-a1
Постачальник: УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Номер договору: 103
Сума договору: 323 190.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 269 325.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.03.2022 00:00 - 31.01.2023 23:59
Дата підписання: 01.03.2022 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
103 договор.pdf
pdf
Ч.1 додатки 103.pdf
pdf
Ч.2 додатки 103.pdf
pdf
ДУ1 до дог 103.pdf
pdf
ДУ2 до дог.103.pdf
pdf
ДУ 3 до дог 103.pdf
pdf
ДУ 4 дог 103.pdf
pdf
ДУ 5 УПО.pdf
p7s
sign.p7s