• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015: 09310000-5 — Електрична енергія (Електрична енергія)

Впродовж двох процедур, подавав заявку тільки один учасник ТОВ "ПОЛТАВАЕнергозбут" з пакетом документів, які відповідають тендерній пропозиції.

Завершена

769 098.98 UAH без ПДВ
Номер: ae67780dd60e41a4a051a88007a1b497
Внутрішній номер закупівлі: 14205892
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-02-18-008684-b   
Замовник: ПОЛТАВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ПАРК КУЛЬТУРИ ТА ВІДПОЧИНКУ "ПЕРЕМОГА"
Контактна особа: Валерія Петько +380999356727 valeriapetko@gmail.com http://zakupki.prom.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: згідно з частиною 1 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) переговорна процедура закупівлі використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору про закупівлю з одним або кількома учасниками процедури закупівлі. Відповідно до пункту 1 частини 2 статті 40 Закону переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі, якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість: 769 098.98 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015: 09310000-5 — Електрична енергія (Електрична енергія)
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 148917 кіловат
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 36011, Україна, Полтавська область, м. Полтава, проспект Першотравневий, 20, КУ «Полтавський міський парк культури та відпочинку «Перемога» На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ"

Оскарження: 18.02.2022 14:58 - 01.03.2022 00:00
Ціна пропозиції 769 098.98 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.02.2022 14:58
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: dc818e6d929f467384bf2024247a73c4
Ідентифікатор договору: UA-2022-02-18-008684-b-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ"
Номер договору: 22310446
Сума договору: 389 100.18 UAH з ПДВ
Сума договору: 324 250.15 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.03.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання: 01.03.2022 22:42
Статус:
Підписаний
pdf
енергозбут.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s