• Спрощена закупівля
  • Безлотова
  • КЕП

Елементи електричних схем

Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі Зазначено у ВИМОГАХ ДО ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ (ЧАСТИНА І Оголошення). Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: Оцінка пропозицій спрощеної закупівлі здійснюється на основі єдиного критерію – «Ціна без ПДВ». Питома вага критерію – 100%. Під час заповнення форм Учасник зазначає ціну пропозиції спрощеної закупівлі в гривнях без урахування податку на додану вартість (ПДВ). При укладанні договору про закупівлю ПДВ буде нараховуватися відповідно до діючого законодавства України. Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю (якщо замовник вимагає його надати) - не вимагається. Додаток до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі: Проект договору про закупівлю, укладений за спрощеною закупівлею. Розміщення інформації в електронній системі закупівель здійснено замовником шляхом заповнення електронних полів, визначених адміністратором і реалізованих в електронній системі закупівель, та завантаження відповідних документів через автоматизоване робоче місце замовника згідно з наказом від 11.06.2020 року № 1082 «Про затвердження Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі».

Торги не відбулися

22 641.67 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 115.00 UAH
Номер: 8df33df51fb1489f931c319d79d98772
Внутрішній номер закупівлі: 14203080
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-02-18-001274-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"
Контактна особа: Безнощенко Олександр Вікторович 380442817521 o.beznoshchenko@kbp.aero https://www.kbp.aero
Класифікатор ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 22 641.67 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 115.00 UAH
Період уточнення: 18.02.2022 12:06 - 24.02.2022 11:00
Період прийому пропозицій: 24.02.2022 17:00 - 01.03.2022 12:00
Аукціон: з 02.03.2022 15:45
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вилка
Код ДК 021:2015: 31224100-3 Вилки та розетки
Кількість 7 штуки
Період постачання до 30.06.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7 На карті
Розетка
Код ДК 021:2015: 31224100-3 Вилки та розетки
Кількість 60 штуки
Період постачання до 30.06.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7 На карті
Розетка
Код ДК 021:2015: 31224100-3 Вилки та розетки
Кількість 7 штуки
Період постачання до 30.06.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7 На карті
Рамка
Код ДК 021:2015: 31224100-3 Вилки та розетки
Кількість 40 штуки
Період постачання до 30.06.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7 На карті
Рамка
Код ДК 021:2015: 31224100-3 Вилки та розетки
Кількість 10 штуки
Період постачання до 30.06.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7 На карті
Рамка
Код ДК 021:2015: 31224100-3 Вилки та розетки
Кількість 20 штуки
Період постачання до 30.06.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7 На карті
Розетка
Код ДК 021:2015: 31224100-3 Вилки та розетки
Кількість 10 штуки
Період постачання до 30.06.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7 На карті
Розетка
Код ДК 021:2015: 31224100-3 Вилки та розетки
Кількість 20 штуки
Період постачання до 30.06.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7 На карті
Розетка
Код ДК 021:2015: 31224100-3 Вилки та розетки
Кількість 10 штуки
Період постачання до 30.06.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7 На карті
Коробка
Код ДК 021:2015: 31224300-5 З’єднувальні коробки
Кількість 5 штуки
Період постачання до 30.06.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7 На карті
Розетка
Код ДК 021:2015: 31224100-3 Вилки та розетки
Кількість 20 штуки
Період постачання до 30.06.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7 На карті
вилка
Код ДК 021:2015: 31224100-3 Вилки та розетки
Кількість 18 штуки
Період постачання до 30.06.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7 На карті
Коробка
Код ДК 021:2015: 31224300-5 З’єднувальні коробки
Кількість 20 штуки
Період постачання до 30.06.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7 На карті
сутінкове реле
Код ДК 021:2015: 31221000-1 Електричні реле
Кількість 2 штуки
Період постачання до 30.06.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7 На карті
Колодка
Код ДК 021:2015: 31224100-3 Вилки та розетки
Кількість 8 штуки
Період постачання до 30.06.2022
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7 На карті