• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

послуги з вивезення та утилізації твердих побутових відходів

Завершена

175 903.40 UAH з ПДВ
Номер: 795a19046d2646e290c2c34212531037
Внутрішній номер закупівлі: 14192352
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-02-17-016499-b   
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТУ» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ»
Контактна особа: Тетяна Михайлівна Рєзнік +380567902341 dvufk@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: КЗ «ДФКС» ДОР» двічі проводилась процедура закупівлі відкриті торги за предметом закупівлі: послуги з вивезення та утилізації твердих побутових відходів за кодом класифікатора ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям (ідентифікатори закупівель UA-2022-01-06-004285-c, UA-2022-01-24-008648-b), які не відбулись по причинні подання на участь в торгах менше двох тендерних пропозицій (відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій). При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість: 175 903.40 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги з вивезення та утилізації твердих побутових відходів
Код ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
Кількість 1030 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДНІПРОКОМУНТРАНС"

Оскарження: 17.02.2022 18:52 - 28.02.2022 00:00
Ціна пропозиції 122 982.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.02.2022 18:52
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: b16bd418975445e0b956d2893c1e7452
Ідентифікатор договору: UA-2022-02-17-016499-b-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДНІПРОКОМУНТРАНС"
Номер договору: 2-ПП
Сума договору: 85 896.36 UAH з ПДВ
Сума договору: 83 707.36 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.02.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання: 28.02.2022 11:54
Статус:
Виконаний
pdf
Договір № 2-ПП.pdf
pdf
ДУ № 1 до Договору № 2-ПП.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ № 3 до Договору № 2-ПП.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ № 4 до Договору № 2-ПП.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ № 5 до Договору № 2-ПП.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s