-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
М’ясо (філе куряче (охолоджене), м'ясо свинини свіже чи охолоджене вищого ґатунку (задня частина), м'ясо яловичина вищого ґатунку охолоджене ) (ДК 021:2015 15110000-2 М’ясо)
Тендер Prozorro UA-2022-02-17-009744-b
Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою. Одночасно всі документи можуть мати автентичний переклад на іншу мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Тендерні пропозиції повинні бути складені українською мовою.
Торги не відбулися
135 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 675.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 675.00 UAH
Номер:
778e0e538738457aa1198a5c55ae015d
Внутрішній номер закупівлі:
14183018
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-17-009744-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЯКУШИНЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ" ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26235309
-
Адреса:
23222, Україна, Вінницька область, Вінницький район, село Якушинці, ВУЛИЦЯ Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Щербань Олена 380688382959 yakulic22@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
135 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
675.00 UAH
Період уточнення:
17.02.2022 14:10 - 25.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
17.02.2022 14:10 - 07.03.2022 10:00
Аукціон:
з 09.03.2022 11:09
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться шляхом оплати Замовником після пред'явлення Постачальником рахунка на оплату товару (далі - рахунку) та накладних (видаткових, товарно-транспортних накладних) відповідно до умов даного Договору по мірі надходження відповідних коштів, протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів з дня поставки товару.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях14 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М’ясо (філе куряче (охолоджене)
Кількість
1085 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
М'ясо свинини свіже чи охолоджене вищого ґатунку (задня частина)
Кількість
20 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
М'ясо яловичина вищого ґатунку охолоджене )
Кількість
20 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "М'ЯСНИЙ ДІМ ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43570981
-
Контактна особа:
Бевз Руслан Юрійович +380968558840 m.domplus2020@gmail.com
-
Адреса:
23222, Україна, Вінницька область, Якушинці, Вінницька область, Вінницький район, с.Якушинці, вул.Хмельницьке шосе,7
Початкова пропозиція
134 990.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
134 990.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
36
Скарги
0