• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

М'ясо

Завершена

394 150.00 UAH без ПДВ
Номер: 048986643bd5417884fd0eea57a7f2f5
Внутрішній номер закупівлі: 14180739
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-02-17-008204-b   
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " ЗНАМ'ЯНСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Контактна особа: Юлія Добродняк +380671308118, +380999489635 znamtender@ukr.net http://znam-school-internat.kirovedu.com/
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: 13.01.2022 року оприлюднено оголошення щодо проведення процедури закупівлі відкриті торги для закупівлі по предмету: код ДК 021:2015 15110000-2 М’ясо – свинина, печінка куряча, філе курчати-бройлера оголошеної, ID: UA-2022-01-13-005762-a - у зв’язку з недостатньою кількістю тендерних пропозицій закупівля отримала статус «Закупівля не відбулася». 31.01.2022 рoку (повторно) оприлюднено оголошення щодо проведення процедури закупівлі відкриті торги для закупівлі по предмету: код ДК 021:2015 15110000-2 М’ясо – свинина, печінка куряча, філе курчати-бройлера, ID: UA-2022-01-31-010560-b - у зв’язку з недостатньою кількістю тендерних пропозицій закупівля отримала статус «Закупівля не відбулася».
Очікувана вартість: 394 150.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Свинина
Код ДК 021:2015: 15113000-3 Свинина
Кількість 1140 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 27406, Україна, Кіровоградська область, місто Знам'янка, вул. Віктора Голого, буд 89 На карті
Печінка куряча
Код ДК 021:2015: 15112130-6 Курятина
Кількість 325 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 27406, Україна, Кіровоградська область, місто Знам'янка, вул. Віктора Голого, буд 89 На карті
Філе курчати-бройлера
Код ДК 021:2015: 15112130-6 Курятина
Кількість 1955 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 27406, Україна, Кіровоградська область, місто Знам'янка, вул. Віктора Голого, буд 89 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
МОГИЛЕЙ ВІКТОРІЯ ВІКТОРІВНА

Оскарження: 17.02.2022 13:19 - 28.02.2022 00:00
Ціна пропозиції 394 150.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.02.2022 13:19
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 1325d0ac5d7f47b9afc84e6a388390ec
Ідентифікатор договору: UA-2022-02-17-008204-b-b1
Постачальник: МОГИЛЕЙ ВІКТОРІЯ ВІКТОРІВНА
Номер договору: 01/03/22
Сума договору: 394 150.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 03.03.2022 00:00 - 31.01.2023 00:00
Дата підписання: 03.03.2022 13:44
Статус:
Виконаний
pdf
Договір м'ясо.pdf
pdf
Додаткова угода №1 м'ясо.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода №2 м'ясо.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода №3 м'ясо.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода №4 м'ясо.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода №5 м'ясо.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s