• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

44220000-8 Столярні вироби (Вікно рентгенозахисне, металеві двері, ширма пересувна)

Завершена

138 560.00 UAH з ПДВ
Номер: 15b2a0df56b14f318edd24eccb8dc053
Внутрішній номер закупівлі: 14165356
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-02-16-012515-b   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Черкаський обласний онкологічний диспансер Черкаської обласної ради"
Контактна особа: Кропива Галина Олександрівна 380674742274 finance4@onko.ck.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: 12 січня 2022 року замовником було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено закупівлю № UA-2022-01-12-002619-с ДК 021:2015 (CPV) : 44220000-8 Столярні вироби (Вікно рентгенозахисне, металеві двері, ширма пересувна). Проте станом на 28 січня 2022 року було подано менше двох пропозицій, як наслідок торги були відмінені. Тому, 28 січня 2022 року замовником знову було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено нову закупівлю № UA-2022-01-28-006521-с. Проте, знову ж таки, станом на 14 лютого 2022 року було подано менше двох пропозицій, як наслідок торги знову були відмінені. Враховуючи ті обставини, що було відмінено дві процедури закупівлі за предметом «ДК 021:2015 (CPV) : 44220000-8 Столярні вироби (Вікно рентгенозахисне, металеві двері, ширма пересувна) через відсутність достатньої кількості учасників, враховуючи, що потреба у Закупівлі не відпала, то для Закупівлі можливо застосувати, як виняток, переговорну процедуру закупівлі, відповідно до п.1 ч.2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» №922-VIII від 25.12.2015 року (із змінами).
Очікувана вартість: 138 560.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
металеві двері 2030х1140
Код ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 18009, Україна, Черкаська область, Черкаси, Менделєєва, 7 На карті
металеві двері 2060х1130
Код ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 18009, Україна, Черкаська область, Черкаси, Менделєєва, 7 На карті
металеві двері 2000х1210
Код ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 18009, Україна, Черкаська область, Черкаси, Менделєєва, 7 На карті
металеві двері 2540х940
Код ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 18009, Україна, Черкаська область, Черкаси, Менделєєва, 7 На карті
металеві двері 1800х880
Код ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 18009, Україна, Черкаська область, Черкаси, Менделєєва, 7 На карті
металеві двері 2000х1240
Код ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 18009, Україна, Черкаська область, Черкаси, Менделєєва, 7 На карті
вікно рентгенозахисне
Код ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 18009, Україна, Черкаська область, Черкаси, Менделєєва, 7 На карті
ширма пересувна 1500х1700
Код ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 18009, Україна, Черкаська область, Черкаси, Менделєєва, 7 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ПОЛОНСЬКИЙ СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ"

Оскарження: 16.02.2022 16:27 - 27.02.2022 00:00
Ціна пропозиції 138 560.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.02.2022 16:27
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 9a6eeddd565a4a8e8bda8555bf79a5fc
Ідентифікатор договору: UA-2022-02-16-012515-b-a1
Постачальник: ФОП "ПОЛОНСЬКИЙ СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ"
Номер договору: 01/128/2210
Сума договору: 138 560.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2022 00:00
Дата підписання: 03.03.2022 10:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір № 01.128.2210 від 03.03.2022.pdf
p7s
sign.p7s