-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код НК 024:2019: 11239 - Підгузник для дорослих, код НК 024:2019: 11239 - Підгузник для дорослих, код НК 024:2019: 11239 - Підгузник для дорослих, код НК 024:2019: 11239 - Підгузник для дорослих
Тендер Prozorro UA-2022-02-15-002548-c
Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником, повинні бути складені українською мовою, якщо інше не передбачено умовами документації
Торги не відбулися
362 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 810.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 810.00 UAH
Номер:
495b289f180c4012aa340929f98eb943
Внутрішній номер закупівлі:
14139501
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-15-002548-c
Замовник:
КУ Комунальний психіатричний заклад "Мілівецький психоневрологічний інтернат"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190478
-
Адреса:
32360, Україна, Хмельницька область, село Мілівці, вулиця Головна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Боршуляк Вікторія Миколаївна +380384991087 milivetskiypni@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
362 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 810.00 UAH
Період уточнення:
15.02.2022 15:12 - 21.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
15.02.2022 15:12 - 03.03.2022 18:00
Аукціон:
з 04.03.2022 15:33
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться протягом 30 календарних днів з моменту отримання товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
код НК 024:2019: 11239 - Підгузник для дорослих
×
-
НК 024:2019:
11239 Підгузник для дорослих
Кількість
1000 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
код НК 024:2019: 11239 - Підгузник для дорослих
×
-
НК 024:2019:
11239 Підгузник для дорослих
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
код НК 024:2019: 11239 - Підгузник для дорослих
×
-
НК 024:2019:
11239 Підгузник для дорослих
Кількість
22 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
код НК 024:2019: 11239 - Підгузник для дорослих
×
-
НК 024:2019:
11239 Підгузник для дорослих
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТЕЛОС КОМПАНІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41893248
-
Контактна особа:
Олександр Телос Компані +380973061043 telos_manger2@ukr.net
-
Адреса:
21018, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, вул.Коріатовичів Князів, будинок 145
Початкова пропозиція
360 089.24 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
360 089.24 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
58
Скарги
0