-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Бензин та дизельне пальне (ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти)
Тендер Prozorro UA-2022-02-15-006550-b
Критерії оцінки -100% ціна
Торги не відбулися
1 639 560.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 16 395.60 UAH
мін. крок: 1% або 16 395.60 UAH
Номер:
ba8b3ea1f4824495825c007ef229898a
Внутрішній номер закупівлі:
14134554
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-15-006550-b
Замовник:
Комунальне підприємство "Семенівське" Семенівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33141501
-
Адреса:
15400, Україна, Чернігівська область, м. Семенівка, вул. Червона площа, буд. 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Коротка +380684697444 kpsemenivskebuhgalteria@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 639 560.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
16 395.60 UAH
Період уточнення:
15.02.2022 13:27 - 24.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
15.02.2022 13:27 - 06.03.2022 23:59
Аукціон:
з 09.03.2022 13:46
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-95
Кількість
12000 літр
Період постачання
до 31.12.2022
Дизельне пальне
Кількість
38000 літр
Період постачання
до 31.12.2022