• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015 – 48150000-4 Пакети програмного забезпечення для керування виробничими процесами

Придбання ліцензійних прав на використання програмного засобу «ПУСК-Інтелектуальний кошторис» (версія ТК-ІБК» ІІ.)

Завершена

3 823.68 UAH з ПДВ
Номер: 39cadab7c158429eb51f117c3f0b9fb9
Внутрішній номер закупівлі: 1413358
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-11-24-001972-c   
Замовник: Регіональна філія "Донецька залізниця" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"
Контактна особа: Погребняк С.А. +38(06261)6-26-33 sts.pgrbnk@don.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 48150000-4 Пакети програмного забезпечення для керування виробничими процесамиАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: єдиний можливий постачальник - ТОВ «Інфобуд» , у даному випадку відповідно до п. 2 р. 4 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» на підставі свідоцтва МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ДЕРЖАВНИЙ ДЕПАРТАМЕНТ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ «ПРО ДЕРЖАВНУ РЕЄСТРАЦІЮ ВИКЛЮЧНОЇ ПРАВОМОЧНОСТІ ОСОБИ НА ТВІР» внаслідок чого договір може бути укладено з одним постачальником.
Очікувана вартість: 3 823.68 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Програмний комплекс«ПУСК-Інтелектуальний кошторис» (версія ТК-ІБК» ІІ.)
Код ДК 021:2015: 48150000-4 Пакети програмного забезпечення для керування виробничими процесами
Кількість 1 одиниця
Період постачання до 31.12.2017
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
продовження терміну дії ліцензії на використання вже встановленого програмного комплексу
Код ДК 021:2015: 48150000-4 Пакети програмного забезпечення для керування виробничими процесами
Кількість 2 одиниця
Період постачання до 31.12.2017
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Придбання ліцензійних прав на використання програмного засобу «ПУСК-Інтелектуальний кошторис» (версія ТК-ІБК» ІІ.)

Оскарження: 24.11.2017 16:11 - 05.12.2017 00:00
Ціна пропозиції 3 823.68 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.11.2017 16:12
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 7c70d6a069cc4eb09a0347cbc47d7a33
Ідентифікатор договору: UA-2017-11-24-001972-c-b1
Постачальник: Придбання ліцензійних прав на використання програмного засобу «ПУСК-Інтелектуальний кошторис» (версія ТК-ІБК» ІІ.)
Номер договору: ДОН/НА-17914/НЮ
Сума договору: 3 823.68 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 05.12.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання: 05.12.2017 00:01
Статус:
Підписаний
tif
ДОН_НА-17914_НЮ.tif
p7s
sign.p7s