• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП
  • 1

Електрична енергія з розподілом та ПДВ Electricity with distribution and VAT

Торги не відбулися

6 119 250.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 30 596.25 UAH
Номер: 120cb77f545940dc9088db646a70ff1b
Внутрішній номер закупівлі: 14122939
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-02-14-015310-b   
Замовник: Комунальне підприємство "Бучацький комбінат комунальних підприємств"
Контактна особа: Наталія Луців +380973717516 natlutsiv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 6 119 250.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 30 596.25 UAH
Період уточнення: 14.02.2022 21:55 - 07.03.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 14.02.2022 21:55 - 17.03.2022 00:00
Період прекваліфікації: з 17.03.2022 00:04
Аукціон: з 21.04.2022 11:51
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія з розподілом та ПДВ Electricity with distribution and VAT
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 995000 кіловат
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 48400, Україна, Тернопільська область, м. Бучач, вул Галицька,38 На карті
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Тернопільелектропостач"
Початкова пропозиція 4 975 000.00 UAH з ПДВ /
4 975 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги 10
Документи 59
Скарги 0