-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Цукор білий кристалічний
Тендер Prozorro UA-2022-02-14-008800-b
Оцінка пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених замовником у оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, шляхом застосування електронного аукціону. Єдиним критерієм оцінки пропозицій є ціна (питома вага цінового критерію – 100%), з включенням до ціни податку на додану вартість (ПДВ). Детально - в доданому до цього оголошення файлі. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: визначається у додатку №1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі (доданий файл). Категорія замовника: передбачена п. 3 ч. 4 ст. 2 Закону, а саме: комунальне некомерційне підприємство.
Завершена
72 549.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 362.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 362.75 UAH
Номер:
ef5ce76b2bfa482495ddd9b6d6d41216
Внутрішній номер закупівлі:
14113732
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-14-008800-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ПСИХІАТРИЧНА ЛІКАРНЯ № 2" ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998503
-
Адреса:
67513, Україна, Одеська область, Лиманський район, село Олександрівка (Олександрівська с/р), ПЛ. ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Тарнавська +380487503564 oopb2@ukr.net https://oopl2.lic.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15830000-5 Цукор і супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
72 549.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
362.75 UAH
Період уточнення:
14.02.2022 14:19 - 18.02.2022 11:00
Період прийому пропозицій:
18.02.2022 16:00 - 25.02.2022 16:00
Аукціон:
28.02.2022 11:43 - 28.02.2022 12:06
Період кваліфікації:
28.02.2022 12:06 - 01.03.2022 10:15
Період завантаження договору:
01.03.2022 10:15 - 21.03.2022 10:15
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Цукор білий кристалічний
Кількість
2700 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
67513, Україна, Одеська область, Лиманський район, село Олександрівка, ПЛ. ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 1
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "МКРТЧЯН СОС АРТУРОВИЧ"
Оскарження: 01.03.2022 10:15 - 04.03.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3252513959
-
Контактна особа:
Сос Мкртчян +380979063784 s.mkrtchyan.1989@gmail.com
-
Адреса:
65033, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Строганова 16А
Оскарження: 01.03.2022 10:15 - 04.03.2022 00:00
Початкова пропозиція
69 147.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
69 147.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.03.2022 10:15
Документи
31
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "ОПТІФУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39999148
-
Контактна особа:
Жураковский Сергей Леонидович 380934135350 optifood@ukr.net
-
Адреса:
65078, Україна, Одеська область, Одеса, Генерала Петрова 23/2 кв. 1
Початкова пропозиція
70 146.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
70 146.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
17
Скарги
0
Контракти
Номер:
74cdb3f480014020aa262b4c6411b8c6
Ідентифікатор договору:
UA-2022-02-14-008800-b-a1
Постачальник:
ФОП "МКРТЧЯН СОС АРТУРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3252513959
-
Контактна особа:
Сос Мкртчян +380979063784 s.mkrtchyan.1989@gmail.com
-
Адреса:
65033, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Строганова 16А
Номер договору:
03/03
Сума договору:
69 147.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Цукор білий кристалічний : 25.61000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.03.2022 00:00 - 06.04.2022 00:00
Дата підписання:
03.03.2022 11:00
Статус:
Розірваний