• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 24310000-0 – Основні неорганічні хімічні речовини (ДК 021:2015 – 24311900-6 – Хлор (хлор рідкий в контейнерах))

Категорія: Юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону. Код ДК, визначений згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: ДК 021:2015 – 24311900-6 – Хлор. Через відсутність технічної можливості редагувати поле оголошення "Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції" усі документи, що подаються Учасниками у складі тендерної пропозиції повинні бути складені українською мовою. У разі, якщо технічні, якісні характеристики Товару, викладені іншою мовою, до нього додається переклад українською мовою, завірений нотаріально. Якщо Учасник торгів є нерезидентом України, він може подавати свою пропозицію іноземною мовою та надати переклад українською мовою, завірений нотаріально.

Торги не відбулися

1 382 038.93 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 910.19 UAH
Номер: 7d0cea08889442f9a0393f9f388b6501
Внутрішній номер закупівлі: 14095748
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-02-11-012261-b   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОВОДОКАНАЛ" ЕНЕРГОДАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Аліна Златєва +380994857052 kptvk_uo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 382 038.93 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 6 910.19 UAH
Період уточнення: 11.02.2022 15:39 - 26.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 11.02.2022 15:39 - 08.03.2022 11:00
Аукціон: 09.03.2022 12:54 - 09.03.2022 13:17
Період кваліфікації: з 09.03.2022 13:17
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 – 24311900-6 – Хлор (хлор рідкий в контейнерах)
Код ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
Кількість 37.06 тонни
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 71502, Україна, Запорізька область, м. Енергодар, вул. Промислова, 150; вул. Курчатова, 1я На карті

Інформація про скасування

Номер: b322a7d72b194f80959aec6955feb02c
Причина скасування: Неможливість здійснення закупівлі унаслідок непереборної сили
Опис причини скасування: Здійснення закупівлі стало неможливим внаслідок дії непереборної сили, а саме: військової агресії Російської Федерації проти України, що стало підставою введення воєнного стану з 24 лютого 2022 року до його офіційного закінчення
Період оскарження: 16.03.2022 19:38 - 27.03.2022 00:00
Дата опублікування: 16.03.2022 19:38
Дата виконання: 16.03.2022 19:38
Статус:
Виконано

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АУЛЬСЬКА ХЛОРОПЕРЕЛИВНА СТАНЦІЯ»
Початкова пропозиція 1 381 967.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 381 967.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги 10
Документи 16
Скарги 0
ТОВ "УКРЕКОПРОМ ПЛЮС"
Початкова пропозиція 1 382 038.56 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 382 038.56 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги 10
Документи 15
Скарги 0