-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Охоронні послуги
Тендер Prozorro UA-2022-02-11-011839-b
Торги не відбулися
653 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 534.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 534.00 UAH
Номер:
b214b645276f4a018bdb5bf2e515559b
Внутрішній номер закупівлі:
14095143
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-11-011839-b
Замовник:
Державна бібліотека України для юнацтва
×
-
Код ЄДРПОУ:
02224382
-
Адреса:
03127, Україна, м. Київ, Київ, просп. Голосіївський, 122
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Трубецька Оксана +380442578627 trubeckaya@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
653 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 534.00 UAH
Період уточнення:
11.02.2022 15:27 - 17.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
11.02.2022 15:27 - 27.02.2022 15:32
Аукціон:
28.02.2022 12:34 - 28.02.2022 12:57
Період кваліфікації:
з 28.02.2022 12:57
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охоронні послуги
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Охоронні послуги
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Інформація про скасування
Номер:
89958bab873a4941ae30012a3c384eed
Причина скасування:
Неможливість здійснення закупівлі унаслідок непереборної сили
Опис причини скасування:
Здійснення закупівлі стало неможливим внаслідок дії непереборної сили.
Період оскарження:
27.12.2022 14:33 - 07.01.2023 00:00
Дата опублікування:
27.12.2022 14:33
Дата виконання:
07.01.2023 00:03
Статус:
Виконано
Номер:
b6ba6656ddd841708bf67da63dd46104
Причина скасування:
Неможливість здійснення закупівлі унаслідок непереборної сили
Опис причини скасування:
Здійснення закупівлі стало неможливим внаслідок дії непереборної сили.
Дата опублікування:
27.12.2022 14:08
Дата виконання:
27.12.2022 14:08
Статус:
Скасовано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ЛУЗІН ОЛЕКСАНДР МИХАЙЛОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2362210531
-
Контактна особа:
ФОП Лузін Олександр Михайлович +380933405100 luzinalex2000@gmail.com
-
Адреса:
03115, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ХМЕЛЬНИЦЬКА, будинок 10, квартира
Початкова пропозиція
550 913.24 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
550 913.24 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги
10
Документи
43
Скарги
0
ТОВ "ЗЕВС ДС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33053735
-
Контактна особа:
Людмила Марківська +380676809609 zevsds@ukr.net
-
Адреса:
03118, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ КУСТАНАЙСЬКА, будинок 12, квартира 22
Початкова пропозиція
598 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
598 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги
10
Документи
21
Скарги
0