• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуга з організації та проведення Військово-патріотичної гри «Сила духу»

Торги відмінено

118 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 180.00 UAH
Номер: 4f7ea14a40af42b0af899bffae025d48
Внутрішній номер закупівлі: 14089124
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-02-11-007509-b   
Замовник: Департамент у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради
Контактна особа: Чернишенко Марина Сергіївна 380577252074 37657650@mail.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 118 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 180.00 UAH
Період уточнення: 11.02.2022 13:13 - 18.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 11.02.2022 13:13 - 28.02.2022 00:00
Аукціон: з 28.02.2022 15:55
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуга з організації та проведення Військово-патріотичної гри «Сила духу»
Код ДК 021:2015: 79952000-2 Послуги з організації заходів
Кількість 1 послуга
Період постачання 18.04.2022 - 30.04.2022
Місце постачання 61000, Україна, Харківська область, Харків, Сокольники, 23, Тренінговий центр Головного Управління Національної поліції в Харківській області На карті

Інформація про скасування

Номер: a8972cc8a8174b75b739b5bf20368783
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Встановлено невідповідність інформації в річному плані та оголошенні про проведення відкритих торгів. Під час оприлюднення інформації про закупівлю UA-2022-02-11-007509-b, Послуга з організації та проведення Військово-патріотичної гри «Сила духу», було помилково вказано Код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 79952000-2 — Послуги з організації заходів, що не відповідає річному плану (UA-P-2022-02-11-003576-c), в якому вказаний ДК 021:2015:79950000-8: Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів. У зв’язку з відсутністю технічної можливості внести зміни закупівля підлягає скасуванню.
Період оскарження: 21.02.2022 11:35 - 04.03.2022 00:00
Дата опублікування: 21.02.2022 11:35
Дата виконання: 21.02.2022 11:35
Статус:
Виконано