• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуга з організації та проведення заходу «Генератор успіху»

Торги відмінено

96 030.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 960.30 UAH
Номер: c7955cf1d5f349e7aad93542852ac0e3
Внутрішній номер закупівлі: 14088739
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-02-11-007217-b   
Замовник: Департамент у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради
Контактна особа: Чернишенко Марина Сергіївна 380577252074 37657650@mail.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 96 030.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 960.30 UAH
Період уточнення: 11.02.2022 13:01 - 18.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 11.02.2022 13:01 - 28.02.2022 00:00
Аукціон: з 28.02.2022 12:07
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуга з організації та проведення заходу «Генератор успіху»
Код ДК 021:2015: 79952000-2 Послуги з організації заходів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 30.04.2022
Місце постачання 61000, Україна, Харківська область, Харків, вулиця Плиткова, 1; майдан Свободи, 5, 6 під’їзд, 9 поверх. На карті

Інформація про скасування

Номер: b846e79330404ce1aac3ddf083903214
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Встановлено невідповідність інформації в річному плані та оголошенні про проведення відкритих торгів. Під час оприлюднення інформації про закупівлю UA-2022-02-11-007217-b, Послуга з організації та проведення заходу «Генератор успіху», було помилково вказано Код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 79952000-2 — Послуги з організації заходів, що не відповідає річному плану (UA-P-2022-02-11-003446-c), в якому вказаний ДК 021:2015:79950000-8: Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів. У зв’язку з відсутністю технічної можливості внести зміни закупівля підлягає скасуванню.
Період оскарження: 21.02.2022 11:29 - 04.03.2022 00:00
Дата опублікування: 21.02.2022 11:29
Дата виконання: 21.02.2022 11:29
Статус:
Виконано