-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Фентаніл (Fentanyl))
Тендер Prozorro UA-2022-02-11-002296-b
Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції і підготовленні безпосередньо учасником повинні бути викладені українською мовою. Всі інші документи, які надаються учасником, можуть бути викладені українською та/або російською мовами.
Торги відмінено
195 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 975.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 975.00 UAH
Номер:
45f05ad2b86b493eac130dd95d994222
Внутрішній номер закупівлі:
14081242
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-11-002296-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03082760
-
Додаткова контактна особа:
Римарчук О П +380432460239 vodkl-bux@ukr.net
-
Адреса:
21029, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Хмельницьке Шосе, буд. 108
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олеся Сакал +380432460239 vodkl-bux@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
195 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
975.00 UAH
Період уточнення:
11.02.2022 10:16 - 04.03.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
11.02.2022 10:16 - 14.03.2022 10:00
Аукціон:
з 19.04.2022 15:58
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях45 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Фентаніл (Fentanyl))
×
-
МНН:
fentanyl Fentanyl
Кількість
2000 ампула
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Інформація про скасування
Номер:
a8e3cfa3ef5c4187a415231ae91a0b1b
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Відмінити відкриті торги по предмету закупівлі: НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Фентаніл (Fentanyl)) (Ідентифікатор закупівлі № UA-2022-02-11-002296-b) з підстави, що передбачена п.1 ч.1 ст.32 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: у зв’язку з відсутністю подальшої потреби в закупівлі товару.
Період оскарження:
12.03.2022 18:22 - 23.03.2022 00:00
Дата опублікування:
12.03.2022 18:22
Дата виконання:
12.03.2022 18:22
Статус:
Виконано