• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП
  • 1

Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (15811100-7 – хліб пшеничний, 15811100-7 – хліб житньо-пшеничний)

Торги не відбулися

550 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 500.00 UAH
Номер: 3b8430f64e494240a77987cd552c51f5
Внутрішній номер закупівлі: 14068078
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-02-10-002073-a   
Замовник: Івано-Франківський геріатричний пансіонат
Контактна особа: Карпів Ірина Ігорівна 380342759151 pansionat-if@ukr.net http://www.pansionat.if.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 550 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 5 500.00 UAH
Період уточнення: 10.02.2022 14:54 - 16.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 10.02.2022 14:54 - 26.02.2022 16:00
Аукціон: з 28.02.2022 12:41
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (15811100-7 – хліб пшеничний, 15811100-7 – хліб житньо-пшеничний)
Код ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Кількість 23000 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 76011, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Медична, 4 На карті