• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

М’ясо

Технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасників зазначено у прикріпленому файлі.

Торги не відбулися

890 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 450.00 UAH
Номер: 05787359c12547c1bf23a5cca9234530
Внутрішній номер закупівлі: 14067407
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-02-10-004373-c   
Замовник: Управління освіти, культури, молоді та спорту Барвінківської міської ради Ізюмського району Харківської області
Контактна особа: Гуцуляк Марина Володимирівна 380575741218 uoms_barv@ukr.net http://www.barvinkove-rvo.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 890 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 450.00 UAH
Період уточнення: 10.02.2022 14:43 - 16.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 10.02.2022 14:43 - 26.02.2022 00:00
Аукціон: з 28.02.2022 12:59
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М’ясо
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 8285 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 64701, Україна, Харківська область, Барвінкове, згідно Додатку 2 до Договору На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Бережна Т.В
Початкова пропозиція 879 105.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
879 105.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 10
Документи 12
Скарги 0