-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2022-02-10-002947-b
Торги відмінено
121 296.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 606.48 UAH
мін. крок: 0.5% або 606.48 UAH
Номер:
b57658543a3f44bd97e0357ad857fb33
Внутрішній номер закупівлі:
14055757
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-10-002947-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОЛЕНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ З ДОШКІЛЬНИМ ПІДРОЗДІЛОМ" ВОРОНОВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26229355
-
Адреса:
23244, Україна, Вінницька область, Вінницький р-н, село Оленівка, вул.Соборна, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталя Стасюк +380677106922 natalyastasuk70@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
121 296.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
606.48 UAH
Період уточнення:
10.02.2022 10:20 - 16.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
16.02.2022 00:00 - 21.02.2022 00:00
Аукціон:
21.02.2022 12:59 - 21.02.2022 13:34
Період кваліфікації:
з 21.02.2022 13:34
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата рахунка Постачальника за Договором має бути здійснена Споживачем у строк не більше ніж 5 робочих днів з моменту отримання рахунку та акту приймання-передачі електричної енергії Споживачем, що надсилаються Споживачу після завершення розрахункового періоду. Місцезнаходження: 23244, Вінницька обл, Вінницький р-н, с. Оленівка, вул. Соборна 1, Вид закупівлі – передбачений абз. 4 п. 5 ч. 2 ст. 4 Закону; Категорія замовника - передбачена п.3 ч.4 ст.2 Закону, а саме Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади. Єдиним критерієм оцінки згідно даної процедури є ціна (питома вага критерію – 100%). електрична енергія - код (ДК 021:2015) - 09310000-5 — електрична енергія.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
електрична енергія
Кількість
25270 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
23244, Україна, Вінницька область, с. Оленівка, вул. Соборна 1, межа балансової належності електроустановок замовника
На карті
Інформація про скасування
Номер:
8d61ad29afd143b088b453d4f641631b
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель, а саме порушено вимогу абз. 2 п. 11 ч. 2 ст. 14 Закону, а саме: Строк розгляду найбільш економічно вигідної пропозиції не повинен перевищувати п’ять робочих днів з дня завершення електронного аукціону. Аукціон завершився 21.02.2022 року, останній день розгляду був 28.02.2022 року.
Дата опублікування:
02.03.2022 14:17
Дата виконання:
02.03.2022 14:38
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕГАЕНЕРГО ПОСТАЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40464528
-
Контактна особа:
Чорнобай Ріта 380504062871 MEGAENERGO_POSTACH@UKR.NET
-
Адреса:
Україна, Харківська область, Харків, 61002, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ МАРШАЛА БАЖАНОВА, будинок 21/23
Початкова пропозиція
101 585.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
82 936.14 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
55
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРА ВІННИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41835359
-
Контактна особа:
Обертюх Тетяна Степанівна 380952869110 INFO@VIN.ENERA.UA http://vin.enera.ua
-
Адреса:
21037 , Україна, Вінницька область, Вінниця, 21037, Вінницька обл., місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ПИРОГОВА, будинок 131
Початкова пропозиція
104 365.10 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
83 250.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
101
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39593306
-
Контактна особа:
Столяр Марина Олександрівна 380674336414,380432660414 Maryna.Stolyar@vngaszbut.104.ua
-
Адреса:
21036, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Хмельницьке Шосе 23
Початкова пропозиція
104 112.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
93 499.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
54
Скарги
0
ТОВ "РИТЕЙЛ СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40845612
-
Контактна особа:
Дмитро Глущенко +380504409432 gluschenko@svitlogas.com.ua
-
Адреса:
03022, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Козацька, 120/4
Початкова пропозиція
101 585.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
96 277.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
48
Скарги
0