-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015:15530000-2 Вершкове масло
Тендер Prozorro UA-2022-02-09-016397-b
ДК 021:2015:15530000-2 Вершкове масло
Торги не відбулися
1 325 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 625.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 625.00 UAH
Номер:
8ce3172dcbb34715848db118171eca21
Внутрішній номер закупівлі:
14050196
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-09-016397-b
Замовник:
"УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БІЛОЗЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44151124
-
Адреса:
75000, Україна, Херсонська область, селище міського типу Білозерка, вул.Свободи, будинок 83
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Берко +380660467898 bilozerka_osvita_otg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 325 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 625.00 UAH
Період уточнення:
09.02.2022 18:39 - 15.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
09.02.2022 18:39 - 25.02.2022 00:00
Аукціон:
з 25.02.2022 15:05
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015:15530000-2 Вершкове масло
Кількість
5300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЮРІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00447853
-
Контактна особа:
Андрей Вихров +380504642236 vikhrov.yuriya@voloshkovepole.com.ua
-
Адреса:
18030, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ КОБЗАРСЬКА, будинок 108
Початкова пропозиція
1 314 930.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 314 930.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
43
Скарги
0