-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір офісний формату А4
Тендер Prozorro UA-2017-11-20-000895-a
Папір офісний формату А4
Завершена
75 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
2aac290256bb497488348aa4a9b4a935
Внутрішній номер закупівлі:
1403728
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-11-20-000895-a
Замовник:
Державна аудиторська служба України
×
-
Код ЄДРПОУ:
40165856
-
Адреса:
04070, Україна, Київська область, Київ, П. Сагайдачного, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Луценко Тетяна Олексіївна 380444851796 tluts@ua.fm
Класифікатор ДК 021:2015:
30197630-1 Папір для друкуАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі, якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість:
75 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Папір офісний формату А4
Кількість
1000 пачка
Період постачання
до 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю торгова група "Інтерпап"
Оскарження: 20.11.2017 13:07 - 01.12.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35137937
-
Контактна особа:
Мігуля Анжела Анатоліївна 380445373219 kiev@interpap.com.ua
-
Адреса:
36014, Україна, Полтавська область, Полтава, вул. Соборності, 66, кімната 608
Оскарження: 20.11.2017 13:07 - 01.12.2017 00:00
Ціна пропозиції
75 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.11.2017 13:26
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
a00b6058fcb44742ad1a3eb2c37125d9
Ідентифікатор договору:
UA-2017-11-20-000895-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю торгова група "Інтерпап"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35137937
-
Контактна особа:
Мігуля Анжела Анатоліївна 380445373219 kiev@interpap.com.ua
-
Адреса:
36014, Україна, Полтавська область, Полтава, вул. Соборності, 66, кімната 608
Номер договору:
109
Сума договору:
75 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
05.12.2017 12:00
Статус:
Підписаний