• Переговорна процедура (скорочена)
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги щодо забезпечення харчування підопічних закладу, код ДК 021:2015 - 55510000-8 Послуги їдалень (аутсорсинг)

Згідно документації

Завершена

1 562 575.50 UAH без ПДВ
Номер: 2ccf13021b264c94901f2fa928d644eb
Внутрішній номер закупівлі: 14035410
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-02-09-005737-b   
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ №2" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Контактна особа: Надія Константинова +380633931072 zakupki.ddi2@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника щодо триваючого тендера
Обґрунтування умови застосування: Для потреб Замовника необхідно здійснити Закупівлю згідно абз. 4 пункту 3 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі якщо у Замовника виникла нагальна потреба здійснити закупівлю у разі: оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника щодо триваючого тендера після розгляду/оцінки тендерних пропозицій учасників, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків від очікуваної вартості тендера, що оскаржується. На офіційному сайті https://prozorro.gov.ua 08.12.2021 року нами КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ,,ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ № 2” ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ”, далі «Замовник», оголошено закупівлю за процедурою відкриті торги з публікацією англійською мовою за Предметом: Послуги щодо забезпечення харчування підопічних закладу, код ДК 021:2015 - 55510000-8 Послуги їдалень (аутсорсинг). До зазначеного оголошення опубліковано Тендерну документацію, затверджену уповноваженою особою 08.12.2021 року разом із додатками, та зміни до тендерної документації, які були опубліковані 29.12.2021р. далі за текстом «Тендерна документація». Очікувана вартість предмету закупівлі оголошена у розмірі 7 984 375,00 грн (без ПДВ). Кінцевий строк подання тендерних пропозицій - 08.01.2022р. 10:00. Після розкриття електронною системою закупівель автоматично розкрились подані тендерні пропозиції таких Учасників: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІКА ГРУП"; ТОВ «ЛІКЕА»; ТОВ "КОНТРАКТ ПРОДРЕЗЕРВ 5". 27 січня 2022 року Замовником було оприлюднено рішення про допущення до участі в аукціоні ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІКА ГРУП". 29 січня 2022 року ТОВ "КОНТРАКТ ПРОДРЕЗЕРВ 5" було подано скаргу на рішення Замовника щодо допущення до аукціону учасника ТОВ «МІКА ГРУП», яка була прийнята до розгляду Постійно діючою адміністративною колегією Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель № 2097-р/пк-пз від 02.02.2022 року. Згідно якої розгляд скарги відбудеться 11.02.2022 року. З огляду на вищевказане та враховуючи нагальну потребу у здійснені закупівлі послуг з харчування підопічних закладу для забезпечення безперебійного функціонування дитячого будинку-інтернату та забезпечення безперервного щоденного та повноцінного харчування підопічних в закладі на період з 01 березня по 15 травня 2022 року необхідно застосувати переговорну процедуру, згідно з абз. 4 пункту 3 частини 2 статті 40 Закону. Критеріями обрання ТОВ «ЛІКЕА» надавачем послуг є те, що ТОВ «ЛІКЕА» має успішний досвід виконання аналогічних договорів, щодо надання Послуг з організації харчування комунальним закладам із досвідом роботи по наданню даних послуг закладам соціальної сфери, а саме: дитячим будинкам-інтернатам, психоневрологічним інтернатам багаторазовий переможець торгів, який надавав послуги харчування вчасно, гарантованої якості. На запит КЗ «Верхньодніпровський ДБІ №2» ДОР» ТОВ «ЛІКЕА» подано усі документи, які зазначались у запрошенні до переговорів та досягнуто домовленість про надання послуг з організації харчування закладу. Відповідно до частини 2 статті 40 Закону, може бути застосована переговорна процедура закупівлі, яка для укладання договору з обраним учасником вимагає попередньо проведення з ним переговорів. Таким чином, у Замовника наявні підстави для застосування переговорної процедури закупівлі на підставі абз. 4 пункту 3 частини 2 статті 40 Закону.
Очікувана вартість: 1 562 575.50 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги щодо забезпечення харчування підопічних закладу, код ДК 021:2015 - 55510000-8 Послуги їдалень (аутсорсинг)
Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість 1 послуга
Період постачання 01.03.2022 - 15.05.2022
Місце постачання 51600, Україна, Дніпропетровська область, м.Верхньодніпровськ, вулиця Упорна,1а На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІКЕА"

Оскарження: 09.02.2022 12:06 - 15.02.2022 00:00
Ціна пропозиції 1 562 575.50 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.02.2022 12:06
Документи 4
Скарги 0

Контракти

Номер: 0626b0caa35c40a3b5b49c04d478a492
Ідентифікатор договору: UA-2022-02-09-005737-b-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІКЕА"
Номер договору: 15
Сума договору: 1 562 575.50 UAH без ПДВ
Період дії договору: 24.02.2022 00:00 - 14.03.2022 00:00
Дата підписання: 24.02.2022 10:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір №15 від 24.02.2022р..pdf
pdf
ДУ № 1 від 14.03.2022р..pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s