• Переговорна процедура (скорочена)
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Бензин та дизельне паливо

Завершена

201 135.00 UAH з ПДВ
Номер: c12eca4822ed409da49d4f6cccfa2a45
Внутрішній номер закупівлі: 14024147
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-02-08-016204-b   
Замовник: 1-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області
Контактна особа: Марія Барановська +380968787314 bcrv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Було двічі відмінено процедуру відкритих торгів щодо предмету закупівлі по коду за ДК 021:2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти (Бензин марки А-92, Дизельне паливо), на підставі того, що на участь у торгах подано менше двох тендерних пропозицій відповідно до UA-2022-01-05-002416-c, UA-2022-01-21-016241-b. Дана норма Закону України «Про публічні закупівлі», надає право Замовнику укласти договір про закупівлю з учасником після проведення переговорів з одним або кількома учасниками (ч.1 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі»)
Очікувана вартість: 201 135.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин (Автомобільний бензин А-92 (бланки дозволів (талони))
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 3450 літр
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 09113, Україна, Київська область, м. Біла Церква, вул.Фастівська, 21/А На карті
Дизельне паливо (Дизельне паливо (бланки дозволів (талони))
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 3450 літр
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 09113, Україна, Київська область, м. Біла Церква, вул.Фастівська, 21/А На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТРАСТОІЛ»

Оскарження: 08.02.2022 17:37 - 14.02.2022 00:00
Ціна пропозиції 201 135.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.02.2022 17:37
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 0e94ff17a5094102b30273dab5ed4b75
Ідентифікатор договору: UA-2022-02-08-016204-b-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТРАСТОІЛ»
Номер договору: 43
Сума договору: 201 135.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 167 612.50 UAH без ПДВ
Період дії договору: 14.02.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання: 14.02.2022 11:39
Статус:
Виконаний
pdf
scanlite1.pdf
p7s
sign.p7s