• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

реактиви для лабораторних аналізаторів

Завершена

850 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 250.00 UAH
Номер: c753466169194e5c89f78fe22f0410ff
Внутрішній номер закупівлі: 14020318
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-02-08-013372-b   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВЕЛИКОБЕРЕЗОВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ"
Контактна особа: Андрій Панченко +380678963471 tenderpmsd@gmail.com http://ternopil-rts.pmsd.ukr
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 850 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 250.00 UAH
Період уточнення: 08.02.2022 15:46 - 19.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 08.02.2022 15:46 - 01.03.2022 00:00
Аукціон: 01.03.2022 15:09 - 01.03.2022 15:32
Період кваліфікації: 01.03.2022 15:32 - 05.03.2022 11:48
Період завантаження договору: 05.03.2022 11:48 - 25.03.2022 11:48
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Набір реагентів призначений для in vitro визначення глюкози в сироватці і плазмі крові, а також у сечі людини (код ДК 021-2015: 33696500-0)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 10 набір
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Набір реагентів призначений для іn vitro визначення холестерину у сироватці і плазмі крові людини (код ДК 021-2015: 33696500-0)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 25 набір
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Набір реагентів призначений для in vitro визначення креатиніну в сироватці і плазмі крові, а також у сечі людини (код ДК 021-2015: 33696500-0)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 16 набір
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
(видалене)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
(видалене)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
(видалене)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
(видалене)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
(видалене)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
(видалене)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
(видалене)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
(видалене)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
(видалене)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Розчин ділюента для автоматичного гематологічного аналізатора Elite 3 ERBA Dilluent Diff (каністра 20 л) (код ДК 021-2015: 33696200-7)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 400 літр
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Лізуючий реагент для автоматичного гематологічного аналізатора Elite 3 ERBA Lyse Diff (пляшка 1л) (код ДК 021-2015: 33696200-7)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 10 літр
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Розчин для очищення для автоматичного гематологічного аналізатора Elite 3 ERBA Cleaner (пляшка 1л) (код ДК 021-2015: 33696200-7)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 10 літр
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Гіпохлоритний очисний розчин для автоматичного гематологічного аналізатора Elite 3 ERBA Hypoclean CC (флакон 100мл) (код ДК 021-2015: 33696200-7)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 2 Флакон
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Тест-смужки для автоматичного аналізатора сечі LAURA SMART ДекаФАН Лаура (упаковка 100шт) (код ДК 021-2015: 33696700-2)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 2500 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Контроль параметрів сечі та візуальної оцінки для автоматичного аналізатора сечі LAURA SMART (код ДК 021-2015: 33696700-2)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 1 набір
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Набір реагентів для гематології для гематологічного аналізатора НА3 (500 тестів) (код ДК 021-2015: 33696200-7)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 20 набір
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Контроль гематологічний для гематологічного аналізатора (флакон 2,5мл) (код ДК 021-2015: 33696200-7)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 20 Флакон
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Миючий розчин для гематологічного аналізатора (пляшка 1л) (код ДК 021-2015: 33696200-7)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 20 літр
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
(видалене)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
(видалене)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
(видалене)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Фарбник Азур-Еозин по Романовському (пляшка 0,9 л) (код ДК 021-2015: 33696500-0)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 9 літр
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Фарбник Азур-Еозин по Май-Грюнвальду (пляшка 0,75л) (код ДК 021-2015: 33696500-0)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 10.5 літр
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Масло імерсійне (флакон 100мл) (код ДК 021-2015: 33696500-0)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 20 Флакон
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Смужки індикаторні "Глюкотест" (упаковка 100шт) (код ДК 021-2015: 33696500-0)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 2000 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Смужки індикаторні "Ацетонтест" (упаковка 50шт) (код ДК 021-2015: 33696500-0)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 500 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Смужки індикаторні "РН-тест" (упаковка 50шт) (код ДК 021-2015: 33696500-0)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 500 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Тест-смужки CareSens (упаковка 50шт) (код ДК 021-2015: 33696500-0)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 5000 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Тест-смужки Accu-chek актив (упаковка 50шт) (код ДК 021-2015: 33696500-0)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 12500 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Тест-смужки LabStrip (упаковка 150шт) (код ДК 021-2015: 33696500-0)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 5100 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Азотна кислота (пляшка 1л) (код ДК 021-2015: 33696300-8)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 4 літр
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Натрій лимоннокислий (упаковка 0,5кг) (код ДК 021-2015: 33696300-8)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 2 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Натрій хлористий (упаковка 1 кг) (код ДК 021-2015: 33696300-8)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 3 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Сульфосаліцилова кислота (упаковка 1 кг) (код ДК 021-2015: 33696300-8)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 2 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Оцтова кислота (пляшка 1 л) (код ДК 021-2015: 33696300-8)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 5 літр
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Пробірка КЗ ЕДТА, 2 мл. (упаковка 100шт) (код ДК 021-2015: 33696200-7)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 30000 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Пробірка КЗ ЕДТА для капілярної крові (упаковка 50шт) (код ДК 021-2015: 33696200-7)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 2000 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Контрольна сироватка для біохімічного аналізатора (флакон 5мл) (код ДК 021-2015: 33696500-0)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 12 Флакон
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Миючий розчин для біохімічного аналізатора (флакон 100мл) (код ДК 021-2015: 33696500-0)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 12 Флакон
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Набір реактивів для визначення холестерину в плазмі та сироватці крові ферментативним методом (код ДК 021-2015: 33696500-0)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 3 набір
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Набір реактивів для визначення концентрації гемоглобіну у крові (код ДК 021-2015: 33696500-0)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 20 набір
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Набір для визначення глюкози у біологічних рідинах глюкозооксидазним методом (код ДК 021-2015: 33696500-0)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 5 набір
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Набір реактивів калібраторів гемоглобіну (код ДК 021-2015: 33696500-0)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 10 набір
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Тест-смужки для автоматичного аналізатора сечі DIRUI H-100 (упаковка 100шт) (код ДК 021-2015: 33696700-2)
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 2000 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ФЕДОРИШИН ПАВЛО РОМАНОВИЧ"

Оскарження: 05.03.2022 11:45 - 16.03.2022 00:00
Виявлена аномально низька ціна пропозиції

Опубліковане повідомлення з вимогою усунення невідповідностей
Початкова пропозиція 83 460.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
83 460.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
05.03.2022 11:45
Відповіді на вимоги 10
Документи 13
Скарги 0
ФОП Винниченко Ю.В.

Оскарження: 05.03.2022 11:48 - 16.03.2022 00:00
Початкова пропозиція 830 490.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
830 490.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.03.2022 11:48
Відповіді на вимоги 10
Документи 87
Скарги 0

Контракти

Номер: 75330f0316994da7a0872ed08f54fe19
Ідентифікатор договору: UA-2022-02-08-013372-b-a1
Постачальник: ФОП Винниченко Ю.В.
Номер договору: 830490
Сума договору: 319 615.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 17.03.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання: 17.03.2022 15:00
Статус:
Виконаний
pdf
IMG_0001.pdf
pdf
IMG_0001.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s