• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Оплата послуг з технічного обслуговування та ремонту службових автомобілів Renault (50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)

Торги не відбулися

320 320.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 601.60 UAH
Номер: 9ea0320261f44bb6831f9dad1d48ded8
Внутрішній номер закупівлі: 14003815
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-02-08-001509-b   
Замовник: Територіальне управління Служби судової охорони у м. Києві та Київській області
Контактна особа: Снурніков Олександр Іванович 380974838195 tender_tusso@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 320 320.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 601.60 UAH
Період уточнення: 08.02.2022 09:34 - 14.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 08.02.2022 09:34 - 24.02.2022 00:00
Аукціон: з 24.02.2022 12:27
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Оплата послуг з технічного обслуговування ТО-1 після 15000 км
Код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Кількість 14 послуга
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Оплата послуг з технічного обслуговування ТО-2 після 30000 км
Код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Кількість 19 послуга
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Оплата послуг з технічного обслуговування ТО-3 після 45000 км
Код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Кількість 11 послуга
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Оплата послуг з заміни гальмівних колодок
Код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Кількість 19 послуга
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Оплата послуг з поточного ремонту автомобілів
Код ДК 021:2015: 50112000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів
Кількість 30 послуга
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації